Wpis z mikrobloga

@aksal89 albo zorientowali się że ciemny kolor skóry może oznaczać aferę na porodówce i teraz wybielają kaszojada.
A co do spania to #!$%@? ludzie robią że się nie będziesz wysypiał. Moja karmiła piersią, młoda spala z nami w łóżku więc jak tylko zaczęła wyć w nocy dostawała cycka i spala dalej. Czasami nawet ona nie otwierałem bo młoda już ssała cyca.
@aksal89: o gościu, ja tej nocy postanowiłem sobie trochę dłużej pograć i o 1 jak już miałem się kłaść to się nie położyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszystkiego najlepszego dla was i dla potomka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aksal89: ciesz się pierwszymi tygodniami bo to ostatnia szansa na odrobinę więcej snu. Później niestety będzie tylko gorzej ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Ale brak wystarczającej ilości snu to nic strasznego - zobaczysz jak szybko Twój potomek Ci to wynagrodzi pierwszym szczerym uśmiechem :)

Gratulacje!
@aksal89 chciałem tylko wspomnieć, że jak oddasz dziecko do okna życia to możesz je bez konsekwencji odebrać w ciągu miesiąca. Teraz myślisz że żartuję ale za trzy miesiące sam zaczniesz sprawdzać adresy ( ͡º ͜ʖ͡º)