Wpis z mikrobloga

Korwin jest swietnym politykiem w swojej niszy.


@CherryCokeZero: no, osiąga swoje cele jeden za drugim xD prawdziwy gepard polityki xD

Wiec najprawdopodobniej nie bedziesz w stanie tego pojac


@CherryCokeZero: no ni #!$%@? kolego, wszystko temu przeczy.

Fajnie że wierzysz w wielkiego Janusza. Tak trzymaj! A moje wywody opieram na obserwacji i analizie. Poza tym nawet się nie odniosłeś do ani jednego fragmentu mojej wypowiedzi, ciągle powtarzasz "Korwin jest dobrym politykiem,
@CherryCokeZero: W latach 90-tych ukształtowało się takie piękne słowo jak wykształciuchy, dotyczyło one osób wykształconych w czasach komuny, które były wykształcone ponad swój faktyczny potencjał intelektualny. Osoby te charakteryzowały się przytoczeniem dzieł, czy używaniem słów, którego sedna kompletnie nie rozumiały, ale dla "plebsu" brzmiały jak osoby oświecone bo mówiły trudnym językiem. Dokładnie podobnie jest z Korwinem, typ opowiada o milionach rzeczy , ktorych nie rozumie, ale jego odbiorcami są ludzie, którzy
Jasne. Ostatni sondaż na zlecenie braci klęczących.11%.Popisowcy żyjecie w swojej bańce.

@lucer: A średnio 6,5%, zjazd o 2% względem stycznia - kucyk mówi o bańce i jeszcze przywołuje sondaż kremlowskich xD
@lucer: Te polki, które nawet i by poparły zakaz aborcji, ale mimo tego zdaniem Korwina nie powinny głosować przed ukończeniem 55 roku życia? Ja bym na twoim miejscu nie wstrzymywał oddechu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie twierdzę, że nie będzie odbicia i wzrostu nastrojów pro-nacjo, ale trzon wyborców konfy się kruszy i nawet wewnątrz partii się robią pęknięcia na co mieliśmy wczoraj masę dowodów.
i by poparły zakaz aborcji


@e_m_p: To kompletnie nie będzie ważne dla osób przy dokonywaniu wyboru na kogo zagłosować. Najbliższe wybory to tylko i wyłącznie kasa, kasa, kasa. Kto tego nie dostrzeże i w kampanii skupi się na czymś innym przegra jak PIS w 2007, który w kampanii zajmował się tylko korupcją i przegrał z kretesem.
@lucer: Widzisz.. tu się nawet zgadzam, tylko ta "tylko i wyłącznie kasa, kasa, kasa" to jest ten szeroko przez konfe wyklęty socjal. Tam są dwa skrzydła, narodowe i liberalne, a tutaj mamy dylemat - brak kasy z UE + nacjonalizm + konserwatyzm światopoglądowy, czy państwo minimum bez tarcz, socjalu za to z niższymi podatkami.

Będę bił brawo jak się im uda sprzedać narrację, że trzeba zakręcić kurek, bo wszystko Ukraińcy przejedli,
@CherryCokeZero: prawie skonczył matematyke i ma magistra z filozfii xd poza tym tu właśnie nie chodzi o wykształcenie, ten tweet pokazuje, że jest głupi, ja wiem że kuc paź tego nie akceptuje i głupie lewaki nie rozumiejo pana jaunsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)