Wpis z mikrobloga

@mel0nik: Gdyby Konfederacja była POTĘŻNĄ partią to miało by to trochę sensu, faktycznie nie używa się takich zwrotów w dyplomacji.

Ale ani oni nie są dyplomatami, ani nie są niczym więcej niż pośmiewiskiem.
  • Odpowiedz
@mel0nik: Niby wszyscy wiedzą, że to ruskie onuce, ale jednak pewnych rzeczy się nie mówiło na głos. Chociaż pewnie tutaj też zakładali, że się wystraszy i nic nie piśnie, bo będzie chciał z powrotem wchodzić w odbyt Korwina.
  • Odpowiedz
@CherryCokeZero: fakt, jest inteligentnym idiotą. Jest mądry, ma wiedzę i intelekt a nadal jest idiotą. Gdyby nie był idiotą to by używał innego słownictwa i w ogóle inaczej by się wyrażał, tak aby nie trzeba było tłumaczyć jego słów bo "nie to miał na myśli".
  • Odpowiedz
@CherryCokeZero: ale ja też byłem jego wyborcą. JKM to mierny polityk. Dlaczego? Załóżmy dla uproszczenia że wszystko co mówi to prawda objawiona i ratunek dla świata. Polityk powinien potrafić przekazać swoje zdanie w sposób zrozumiały i nie budzący wątpliwości. Zdaniem "ale jego wyborcy, sympatycy nie maja problemu ze zrozumieniem" tylko to potwierdzasz. Jego sympatyków jest całe 5% wszystkich wyborców więc jako politykowi powinno mu zależeć aby dotrzeć do szerszego grona
  • Odpowiedz
@CherryCokeZero: on nie musi mówić marketingowego bełkotu, wystarczy żeby swoje myśli wyrażał innymi słowami. Totalnie nie zrozumiałeś tego co napisałem i wcale się teraz nie dziwię że stoisz twardo na stanowisku nierozumianego geniusza polityki JKM. Tyle lat w polityce a on dalej jest mizerią polityczną a teraz w dodatku pośmiewiskiem. No, no, świetny polityk, nie ma co.

Powiedz mi więc po c--j on jest w polityce? Żeby mącić? Bo skoro
  • Odpowiedz