Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
Żaden wykopek nie zarabia poniżej 10k - odcinek 2137.
Ciekawe czemu #rozdajo cieszy się tu większym powodzeniem niż jakikolwiek inny post? Hmmm
Czyżby jednak nie zarabiali 30k? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#logikaniebieskichpaskow #wykop #programista15k #zarobki #przegryw
Pobierz Kundzia999 - Żaden wykopek nie zarabia poniżej 10k - odcinek 2137. 
Ciekawe czemu #ro...
źródło: comment_1650518328xZBJVbUljNXQd9tbZfcyL7.jpg
  • 55
@Roman_: Wiesz - ja generalnie kumam frustrację, no bo to może być irytujące jeżeli widzisz że ktoś zarabia 5x tyle co dostajesz, zwłaszcza że narracja jest taka, że te wypłaty są za nicnierobienie i pierdzenie w stołek/przeglądanie mirko całymi dniami xd

Także to może być jakieś wyparcie, no ale nie ma co być takim toksykiem, to akurat nic nie kosztuje (tak samo jak czytnik z rozdajo ( ͡° ͜ʖ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Kundzia999: zarabiam dużo ponad 15k i jakoś nie widzę powodu dlaczego miałbym nie brać udziału w #rozdajo. Mam też 4 Kindle w domu, ale nie znaczy to, że nie mogę być zainteresowany wygraniem czegoś darmowego. Jesteś idealnym przykładem stwierdzenia "głodny sytego nie zrozumie". Posiadanie stabilizacji finansowej nijak się ma do np chęci wygrania czegoś i nie oznacza, że muszę szastać pieniędzmi jak jakiś król cygański
@lvface: a ja mam kolegę programistę, który mówi, że programiści wcale nie zarabiają 15k, szczególnie Ci z wykopu ( ͡º ͜ʖ͡º)


Argument ostateczny xD skoro tak powiedział twój kolega to tak musi być.