Wpis z mikrobloga

1) po pierwsze wiele wykopków nie zarabia wcale tak sporo, nie siedzą w it i wielokrotnie tu się przejawiały jakieś wpisy o pracach w januszexach itp. - po prostu ci co więcej zarabiają lubią się tym pochwalić we wpisach bardziej niż ci co gorzej więc odnosisz złe wrażenie o proporcjach lepiej zarabiającymi nad tymi słabiej.

2) po drugie nawet jeżeli ktoś dobrze zarabia, stać go bez problemów na taki czytnik to co
  • Odpowiedz
@arcxa: bez kitu co znam osoby które się czegoś dorobiły większego niż niższa klasa średnie to są to zazwyczaj „węże w kieszeni”. Nawet 5gr z podłogi nie przepuszczą :D No ale to chyba cecha ludzi skazanych na sukces finansowy
  • Odpowiedz
@Kundzia999: sam mam #!$%@? na rozdajo i nie plusuje, ale niby o czym ma to swiadczyc? Bogaci ludzie czesto sie szczypia z hajsem jak moga cos odlozyc. Mam dzianego wujka co w zyciu nie mial zbednie wlaczonego swiatla w domu na 2 sekundy.
Nie wiem czemu jest teraz trend, ze trzeba wszystko #!$%@?, nic nie trzymac oszczednosci, a jak uda ci sie na czyms oszczedzic to jestes cebula xD
  • Odpowiedz
@pi73r: Szczypanie się z pieniędzmi to nie wydawanie lekka ręka paru tysiaków a nie polowanie na darmowy plastikowy szmelc. Twój wujek pewnie wyszedł z ciężkiej biedy i ma nawyki z tym światłem, spłukiwaniem tylko po kupie, paleniem smieci itp. Ale to nie jest norma. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz