Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie najmocniejszy możliwy paralizator i wam też to polecam. W Krakowie i innych polskich miastach roi się od patologii z „psieckami” bez kagańca ani smyczy, więc rozwiązanie jest jedno - jeśli taki pies choćby źle na ciebie spojrzy, przepuść przez niego całą moc swojego paralizatora aż będzie sztywny, ale zostaw trochę baterii na samoobronę przed rozwścieczonym właścicielem. Jeśli ci ludzie nie są w stanie zaakceptować że życie człowieka jest ważniejsze niż wygoda (?) ich pupila, to nie powinni żyć w społeczeństwie. Wku*wia mnie to że nie mogę spokojnie wyjść z domu, bo co tydzień ktoś w krakowie kończy pogryziony przez „psiecko”, a ameby komentujące to zdarzenie zrzucają winę na człowieka.

#krakow #bezpieczenstwo #psy #psiarze
tindeRoman - Kupiłem sobie najmocniejszy możliwy paralizator i wam też to polecam. W ...

źródło: image_picker_08150C42-31B1-44B5-93FA-52772D693315-37175-00000FEE29E45957

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1334
@Gnomek123 Tak cię boli fakt że twój piesio (amstaff) nie może wybiegać się bez kagańca albo bez smyczy? Twój problem, trzymaj go z daleka.

A to porównywanie agresywnych psów do dzieci jest żałosne.
  • Odpowiedz
@tindeRoman: każdy, dosłownie każdy treser psów powie ci właśnie że to wina czlowieka a nie psa... z tą rasą jest taki problem że upodobali sobie ją patusy, jest to rasa trudniejsza w wychowaniu, bo mają skłonność do dominacji a patusy to też typ człowieka dominującego (przynajmniej za takich chcą uchodzić) i to jest przepis na agresywnego psa tej rasy... kagańców nie zakładają bo ich piesiu musi oddychać przecież i jest
  • Odpowiedz
  • 82
@mozis zgadzam się w 100%, dlatego jeśli pies z jednej z tych agresywnych ras podbiega do ciebie bez kagańca i bez smyczy, to nie masz możliwości oceny czy był tresowany poprawnie czy nie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@tindeRoman: lepszy był by gaz pieprzowy od paralizatora, żeby go użyć musisz mieć kontakt z psem, gazem uchronisz się przed ugryzieniem lub ewentualnym porażeniem samego siebie jak już cie dziabnie
  • Odpowiedz
@Gnomek123 ty może jak komar będzie chciał się tobą nakarmić to mu pozwól, to też żywa istota... ja tfu na zdrajców gatunku ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@tindeRoman ty to może jak jakiś dzieciak się na ciebie krzywo spojrzy to też paralizator pójdzie w ruch? XD weź ty się człeku zastanów nad sobą XD
  • Odpowiedz
@tindeRoman już się doczekać nie mogę aż @tindeRoman będzie organizował zrzutkę na rehabilitację jak go ktoś połamie za jego własną głupotę. Już tyłu debili się przewinęło, w Krakowie że wy się nigdy nie nauczycie. Ten idiota który ostatnio dostał nożem za brak instynktu samozachowawczego powinien być przykładem
  • Odpowiedz
  • 78
@blvckie ah tak, daj się pogryźć przez psa, albo dostaniesz maczetą. Faktycznie, debilami są ci którzy się na to nie godzą ( ͡º ͜ʖ͡º)

A lustro w domu masz? Możesz sobie na jednego popatrzeć.
  • Odpowiedz
@tindeRoman:
Gorzej jak się okaże, że psiecko oprzytomnieje szybciej niż byś chciał i się konkretnie wku*wi. I zamiast skończyć się na krzywym spojrzeniu, skończy się na szyciu ran na SORze i rehabilitacji.
  • Odpowiedz