Wpis z mikrobloga

@Bover: nie no pisali, ale trudno cokolwiek takiej osobie powiedzieć nie widzac jak wyglada naprawde. Bo taki prawdziwy truecelizm to jest cos wiecej niz niemoc matrymonialna ale tez swego rodzaju odraza i pogarda podczas codziennych czynnosci. No i po drugie wiele osob na tagu przegryw nie potrafi oceniac meskiej atrakcyjnosci. Tzn czasem wrzucilbys zdjecie tego samego faceta jak jest sam i podpisal incel to wielu by po prostu przytaknelo ale jakby
eksperyment. W ten sposób sprawdzasz czy rzeczywiście winą jest twój brzydki ryj czy charakter xd


@gnt_1: gadam se z jednym kolesiem 10/10... który ehh nie wiem czy ma jakieś problemy intelektualne (patrząc na jego pracę to nie powinien mieć bo ma dosyć poważne stanowisko, na które debila by nie zatrudnili), ale rozmowa z nim to jak rozmowa ze słupem. Już se chyba dam spokój, bo więcej z kolesia nie wycisne xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dymitrop:

Przykro mi, ale jesteś w błędzie. Dzięki takiemu eksperymentowi mirek wie, czy nie ma powodzenia u kobiet przez charakter, czy może przez wygląd. Zakładasz konto chada i jeśli kobiety nagle się do Ciebie kleją, to twój wygląd jest problemem - a nie toksyczny charakter


Nie, to Ty jesteś w błędzie, bo nawet udając chada jakoś wykopki nie potrafią utrzymać, tak czy siak, żadnej relacji, więc to połączenie wyglądu i charakteru.
@WscieklyJesiotr: prawda, ja to robiłem, żeby chociaż raz poczuć się atrakcyjnym dla kobiet. jako prawdziwy "ja" to nigdy nie będzie możliwe, a wynik tego "eksperymentu" i tak był mi znany od początku.
@whiteglove:

A po co zrozumieć skąd frustracja przegrywów? Pytam serio, jaki jest w tym cel? Żeby zrobiło mi się żal typa który i tak nie jest dla mnie atrakcyjny i żebym z litości z nim porozmawiała? Xd


Właśnie po to. Kobiety żyją w dziwnej bańce, gdzie każdy sfrustrowany gość to dla nich z miejsca „przegryw”. Przez myśl wam nie przejdzie, że to dotyczy również gości, którzy mogą przebierać w laskach i
@xr38: Ale Ty nie byłeś atrakcyjny dla tych kobiet, tylko facet ze zdjęcia.

#!$%@?ąc od Ciebie, wszystkim którzy tak robią, zalecałbym wizytę u specjalisty bo to nie jest normalne. :)
@Szczuroskoczek_: nie, centralnie nie. Z kazdym pisze dlugo, staram sie zagadac, wymyslic jakis spoko temat do rozmowy... Ale z tym konkretnym to katorga. Kolo ma prawie 30, mial jedna dziewczyne przez 3 miesiace... Gdyby bylo z nim wszystko ok to raczej jego zycie by inaczej wygladalo biorac pod uwage, ze jest mega przystojny.
@GoodSniper: ja dobrze o tym wiem, że to nie ja byłem atrakcyjny, tylko ten fejk ze zdjęć, ale dawało mi to jakąś namiastkę tego uczucia. mówiąc "specjalista" pewnie masz na myśli jakiegoś terapeutę, ale niestety nie poprawi mi on wyglądu twarzy.