Wpis z mikrobloga

@WscieklyJesiotr: W sumie dodałbym próbę wymierzenia sprawiedliwości i przypodobanie się toksycznej społeczności przyklaskującej na wymierzenie takowej. Oczywiście ze sprawiedliwością nie ma to wiele wspólnego, a ma na celu tasowanie się wspólnie, że komuś się #!$%@?ło, aby się podbudować we własnej #!$%@?ści, bo tylko w taki sposób sobie może na to pozwolić.
Taka najmniej wyedukowana gawiedź w filmach oglądająca proces na czarownice ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@skitarii: O #!$%@? właśnie to przeczytałem XDDD

Co za baran. Dodał sobie, ze przez pandemie ponad milion więcej użytkowników, dalej tyle samo bab. Potem wziął z GUS ile kobiet jest w wieku rozrodczym i połączył z procentami z tindera XDD kisne
@WscieklyJesiotr: @KajuMonke1996: Jakoś w 2003 gdy byłem w gimbazie kumpel pokazał mi internety i nie minęło dużo czasu jak z nudów zacząłem wchodzić sobie na czaty na wp albo onecie. Zauważyłem, że jest tam sporo seksualnych desperatów, więc wbijałem z nickiem w stylu Mokra_18 abo Lolita36DD i pisałem na głównym "Hej, kto z [nazwa jakiegoś dużego miasta] i chce się pogadać?". 5 sekund później zaczynały wyskakiwać pop-upowe okienka z rozmowami
@Hompert: Nikt tego nie robił by poczuć się atrakcyjnym dla kobiet. Głównie to było robione, bo normicy mówią, że nie liczy się wzrost, morda tylko przez charakter dziewczyny odrzucają. I to ma pokazać, że mając dobrą mordę nieważne jakiego by się charakteru nie miało to i tak dziewczyny polecą. No i jeszcze to, że dziewczyny mają jeden i ten sam gust.

Ehh, ale jak zwykle normictwo musi swoje durne domysły uznawać
Hompert - @Hompert: Nikt tego nie robił by poczuć się atrakcyjnym dla kobiet. Głównie...
A ja jestem za tym, by KAŻDY chociaż raz w życiu przeprowadził sobie taki eksperyment.

Przeciętni goście na kontach chadów i julek - by przekonać się, ile przeciętna laska dostaje spermiarskich elaboratów dziennie, no i żeby przekonać się, że jak laska jest zainteresowana, to nie trzeba wokół niej skakać jak pies

Julki na koncie przeciętnego gościa - może by wtedy zrozumiały, skąd ta frustracja i desperacja.

Podsumowując, każdej ze stron to wyszłoby
W ten sposób sprawdzasz czy rzeczywiście winą jest twój brzydki ryj czy charakter


@gnt_1: to wymaga sprawdzania? Ktoś lustra nie ma, czy co?

Głównie to było robione, bo normicy mówią, że nie liczy się wzrost, morda tylko przez charakter dziewczyny odrzucają


@Hompert: Nikt NIGDY tak nie powiedział. To są wyłącznie twoje urojenia xD