Wpis z mikrobloga

@WscieklyJesiotr: Czy ja wiem, czasami tak jest jak napisał OP pewno, a czasami z ciekawości. Ja byłem raz wkurzony(i to laaaata temu) czemu laski mi nie odpisują to zrobiłem konto(bez zdjęcia) laski. Ło panie, nie dziwię się, że nie odpowiadają jak skrzynka w jeden dzień zapchana(profil bez zdjęcia przypominam i to dawno temu - nie wiem czy tinder w sumie wtedy w ogóle istniał, królowała sympatia.pl).
Ale niektóre eksperymenta tinderowe to
@WscieklyJesiotr: Tak i zdziwienie, ze ludzie na aplikacji, która skupia się na wyglądzie patrzą UWAGA NA WYGLAD. Potem ci sami, którzy się prują, ze p0lki szukają atrakcyjnych chlopakow wstawiają prześmiewczo screeny kobiet grubych, czy dzieciatych, które szukają kogoś na aplikacji randkowej. No, ale oni mogą sie smiac z wyglądu, ale ktoś inny już nie może być z kimś dla niego atrakcyjnym. Zaraz usłyszę, ze baby sie zarzekają, ze wygląd nie ma
Tak i zdziwienie, ze ludzie na aplikacji, która skupia się na wyglądzie patrzą UWAGA NA WYGLAD. Potem ci sami, którzy się prują, ze p0lki szukają atrakcyjnych chlopakow wstawiają prześmiewczo screeny kobiet grubych, czy dzieciatych, które szukają kogoś na aplikacji randkowej.


@somskia: jeden mi wczoraj napisał elaborat z dupy o tym, że wszystkie kobiety można oceniać na podstawie screenów z tindera, a na dowód tego wziął parę losowych statystyk, wymyślił brakujące dane
@WscieklyJesiotr: W punkt. Żyjemy w czasach, gdzie ładnych ludzi widzi się na każdym kroku, Facebook, Instagram, Twitter. Człowiek się wtedy zaczyna zastanawiać, czemu ja nie mogę być taki atrakcyjny? Tu pojawia się frustracja i wściekłość i wina człowiek obarcza ludzi, zamiast uderzać w sedno problemu, czyli swoich rodziców. Tak. To brzydcy i biedni rodzice wydają na świat brzydkie dzieci, które potem musza się męczyć w tym świecie. Nieodpowiedzialni rodzice ponoszą winę