Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co to znaczy, że facet musi mieć "to coś"?
Co nie rusz na kolejnym profilu kobiety czy to na Tinderze, sympatii czy jakiejkolwiek innej apce randkowej w opisie widnieje informacja aby facet "miał to coś".
Więc pytam drogie różowe paski, ale niebieskie również: jak byście zdefiniowali "to coś"?

Bo jeśli napiszę, że dla kobiet oznacza to wzrost, umięśnienie i bujną fryzurę to będzie to woda na płyn dla przegrywów, ale gdy napiszę, że "to coś" oznacza zdobycie wykształcenia, dobre zarobki i radzenie sobie w życiu to będzie to woda dla młyn dla kobiet i przegrywy nie będą miały pola manewru, i ogólnie powstanie gównoburza.
Więc zwracam się do wszystkich o podanie własnej definicji "tego czegoś" a nie chowania się "jak go zobaczę i poznam to będę wiedziała, że to on".
Pytam o konkretne cechy faceta, bez owijania w bawełnę.

#tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #przegryw #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625ad74aed0d2e55b1eb12a0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mężczyźni w liceum też podrywają innego kobiety niż na studiach, bo im się myślenie zmienia.


@Nowelizacja Nie. Mężczyzna przez całe życie ma tylko 2 kategorie kobiet, jednorazowki/kilkurazowki i do zwiazku
  • Odpowiedz
@sepuqqu: za to co poniektórzy w drugą stronę pozjadali wszystkie rozumy xD

To tłumaczenie rzeczywistości, które właśnie wyszydziłeś to nadal jest babska perspektywa, a nie męska, więc wszystko się zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tak samo kobiety czasami wybierają biedniejszych i mniej atrakcyjnych mężczyzn, bo akurat z jakiegoś powodu im się spodobali. To dla mnie jest właśnie "to coś". Kiedy coś ciągnie cię do danej osoby, często wbrew logice.


@Nowelizacja: kobiety wybieraja biedniejszych i mniej atrakcyjnych mezczyzn tylko wtedy gdy ktos inny im zabierze tych mezczyzn albo gdy sa zbyt brzydkie, aby ci atrakcyjni mezczyzni sie nimi zainteresowali na dluzej. Zadna kobieta nigdy nie
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: To ja mam wrażenie, że patrzysz z perspektywy bajki. Życie nie jest czarnobiałe, ale szare. Zabawne jest to, że nikt z niebieskich nie zakwestionował, że mężczyzna może wybrać starszą kobietę, bo "coś". Za to w drugą stronę to oczywiście niemożliwe. Jest to w obu przypadkach rzadkie, ale się zdarza. Kobiety to nie kosmici, wiele zachowań będzie podobnych.
  • Odpowiedz
@Nowelizacja: problem z dyskusją na te tematy polega na tym, ze nie mamy do dyspozycji praktycznie nic poza tym co widzimy na co dzień. Naukowcy rzadko sie tym zajmuja, jak juz zajmuja to badania te sa latwe do podważenia. Byc moze masz racje, byc moze ludzie z natury sa romantycznymi istotami, ktore szukaja na swiecie swojej drugiej polowki i tego wyboru dokonuja wylacznie na podstawie charakteru, tego jak sie im
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: Ludzie ogólnie są emocjonalni i podejmują decyzje emocjonalnie (podobno jakiś ekonomista dostał nagrodę nobla za to odkrycie, kiedyś o tym czytałam i nie mogę znaleźć). Jakbyś kiedyś się z spotkał z jego nazwiskiem, to daj znać.

Chyba mnie w ogóle źle zrozumiałeś. Nie twierdzę, że istnieją ludzie, którzy w ogóle nie patrzą na wygląd (nawet podświadomie). Chodzi o sytuację kiedy wybiera się np. mężczyznę, który jest ok pod względem
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: Tylko właśnie ja bym nie nazwała "tego coś" porozumieniem dusz, ale ogólnie zespołem cech, które daną osobę ciągną do innej konkretnej osoby. Możliwe, że podświadomie jest to kalkulacja, ale tego się nie odczuwa pod względem racjonalnym, ale właśnie emocjonalnym. Nie wiem czym to jest, ale wiele razy to zaobserwowałam u obu płci i wiem, że istnieje. Może to jakieś biologiczne uwarunkowania typu feromony, może to podświadomy wybór najlepszej partnerki/
  • Odpowiedz
Może to jakieś biologiczne uwarunkowania typu feromony, może to podświadomy wybór najlepszej partnerki/ najlepszego partnera/ może to coś innego


@Nowelizacja: tylko dziwnym trafem ta wspaniala kochana przez nas osoba pozniej okazuje sie s---------m, ktory zniszczyl nam zycie xddddd
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: no bo nikt nie wie, co to jest. Idź zrób badania, może będzie następna nagroda Nobla xD

"tylko dziwnym trafem ta wspaniala kochana przez nas osoba pozniej okazuje sie s---------m, ktory zniszczyl nam zycie xddddd"

Napisałam już, życie jest szare, a nie czarnobiałe ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz