Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co to znaczy, że facet musi mieć "to coś"?
Co nie rusz na kolejnym profilu kobiety czy to na Tinderze, sympatii czy jakiejkolwiek innej apce randkowej w opisie widnieje informacja aby facet "miał to coś".
Więc pytam drogie różowe paski, ale niebieskie również: jak byście zdefiniowali "to coś"?

Bo jeśli napiszę, że dla kobiet oznacza to wzrost, umięśnienie i bujną fryzurę to będzie to woda na płyn dla przegrywów, ale gdy napiszę, że "to coś" oznacza zdobycie wykształcenia, dobre zarobki i radzenie sobie w życiu to będzie to woda dla młyn dla kobiet i przegrywy nie będą miały pola manewru, i ogólnie powstanie gównoburza.
Więc zwracam się do wszystkich o podanie własnej definicji "tego czegoś" a nie chowania się "jak go zobaczę i poznam to będę wiedziała, że to on".
Pytam o konkretne cechy faceta, bez owijania w bawełnę.

#tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #przegryw #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625ad74aed0d2e55b1eb12a0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 57
@kfiatek_na_parapecie: Tylko właśnie ja bym nie nazwała "tego coś" porozumieniem dusz, ale ogólnie zespołem cech, które daną osobę ciągną do innej konkretnej osoby. Możliwe, że podświadomie jest to kalkulacja, ale tego się nie odczuwa pod względem racjonalnym, ale właśnie emocjonalnym. Nie wiem czym to jest, ale wiele razy to zaobserwowałam u obu płci i wiem, że istnieje. Może to jakieś biologiczne uwarunkowania typu feromony, może to podświadomy wybór najlepszej partnerki/ najlepszego
@kfiatek_na_parapecie: no bo nikt nie wie, co to jest. Idź zrób badania, może będzie następna nagroda Nobla xD

"tylko dziwnym trafem ta wspaniala kochana przez nas osoba pozniej okazuje sie #!$%@?, ktory zniszczyl nam zycie xddddd"

Napisałam już, życie jest szare, a nie czarnobiałe ¯\_(ツ)_/¯