Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co to znaczy, że facet musi mieć "to coś"?
Co nie rusz na kolejnym profilu kobiety czy to na Tinderze, sympatii czy jakiejkolwiek innej apce randkowej w opisie widnieje informacja aby facet "miał to coś".
Więc pytam drogie różowe paski, ale niebieskie również: jak byście zdefiniowali "to coś"?

Bo jeśli napiszę, że dla kobiet oznacza to wzrost, umięśnienie i bujną fryzurę to będzie to woda na płyn dla przegrywów, ale gdy napiszę, że "to coś" oznacza zdobycie wykształcenia, dobre zarobki i radzenie sobie w życiu to będzie to woda dla młyn dla kobiet i przegrywy nie będą miały pola manewru, i ogólnie powstanie gównoburza.
Więc zwracam się do wszystkich o podanie własnej definicji "tego czegoś" a nie chowania się "jak go zobaczę i poznam to będę wiedziała, że to on".
Pytam o konkretne cechy faceta, bez owijania w bawełnę.

#tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #przegryw #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625ad74aed0d2e55b1eb12a0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 57
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: "to coś" to bardzo pojemny worek... Może oznaczać cokolwiek i dlatego jest nadużywane - czarujący uśmiech, ciepłe dłonie, przeszywające spojrzenie, humor na każdą okazję, a może charyzmę? To jest ta unikalna cecha, cała mieszanka, która przyciąga i magnetyzuje, sprawia, że dla kobiety jesteś tym jedynym i wyjątkowym
  • Odpowiedz
@moll:

"to coś" to bardzo pojemny worek... Może oznaczać cokolwiek i dlatego jest nadużywane - czarujący uśmiech, ciepłe dłonie, przeszywające spojrzenie, humor na każdą okazję, a może charyzmę? To jest ta unikalna cecha, cała mieszanka, która przyciąga i magnetyzuje, sprawia, że dla kobiety jesteś tym jedynym i wyjątkowym


Też kiedyś tak myślałem. Ale życie mnie nauczyło że to po prostu bzdury.
Jeśli podobam się jakiejś dziewczynie wizualnie to bardzo łatwo jest
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: ale to nie jest uniwersalna unikalna cecha xD o to w tym chodzi, że ta cecha i ten magnetyzm dotyczy KONKRETNEJ osoby, a nie dowolnej grupy osób, które teoretycznie też spełniają dane "kryterium"
  • Odpowiedz
@moll: u kobiet ten magnetyzm to nic innego niż najatrakcyjniejszy mężczyzna w jej otoczeniu. Męczyzna może zdobyć atrakcyjność na wiele sposobów ale wygląd i pozycja społeczna mają największą wagę.
Dlatego danej kobiecie wydaje się że ten gość jestem jakiś wyjątkowy bo po prostu jej mózg ocenił go jako najbardziej wartościowego genetycznie.
Podobnie mają mężczyźni gdy #!$%@?ą się w jakiejś dziewczynie i wydaje im się że ona jest wyjątkowa i inna niż
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: może Cię to zaskoczyć, ale wiem jak to działa i to, jak to przedstawiłeś jest hmm, słabe. To trochę żenujące, gdy mężczyzna (najczęściej singiel z niepowodzeniami w tej materii) próbuje mi wmówić jak działają mechanizmy decyzyjne u kobiet.

Ja nie próbuję wmawiać mężczyznom, jak u nich to przebiega
  • Odpowiedz
@moll:
@moll:

Ja nie próbuję wmawiać mężczyznom, jak u nich to przebiega

A ja po prostu przeczytałem kilkaset książek do psychologii i regularne rozmawiam o różnych tematach z psychoterapeutami którzy zazwyczaj przyznają mi rację.

Poza tym atakujesz mnie, a ja cię nie zaatakowałem. Nie będę pisał o czym to świadczy ale chce zakończyć tą dyskusję.
  • Odpowiedz
@moll:

singiel z niepowodzeniami w tej materii

Typowy babski potocznie zwany shit test czyli uderzenie mężczyzny w zwykle wrażliwy punkt jakim jest powodzenie u płci przeciwnej.
Podobnie jakbym nazwał cię brzydką lub starą.
To to samo chamskie uderzenie w człowieka którego nie znasz.
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: Z tego co napisałeś wynika, że także mężczyźni uważają za wyjątkową kobietę, która została przez nich zakwalifikowana jako najbardziej wartościowa genetycznie.

Nigdy nie miałeś tak, że pomimo tego, że dana kobieta była dla ciebie atrakcyjna, to zdawałeś sobie sprawę z tego, że w otoczeniu są atrakcyjniejsze, a mimo to nadal wybierałeś tamtą, bo coś cię do niej ciągnęło?
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: nie wiem czy to odczytasz, czy nie Twoja wola. Ale może poza książkami i psychoterapeutami, warto byłoby zwrócić uwagę na to co mają do powiedzenia same zainteresowane, a nie wpierać, jak wg Ciebie/Was świat wygląda.

Autor w poście pisze:

Więc pytam drogie różowe paski, ale niebieskie również: jak byście zdefiniowali "to coś"?


I kto się zlatuje? Znawcy z tagu przegryw, którzy są singlami z różnymi doświadczeniami z kobietami - brakiem
  • Odpowiedz
@Nowelizacja:

: Z tego co napisałeś wynika, że także mężczyźni uważają za wyjątkową kobietę, która została przez nich zakwalifikowana jako najbardziej wartościowa genetycznie.


U mężczyzn to tak nie działa.
Męczyzna nie rodzi dzieci więc jemu wszystko jedno z kim się rozmnaża gdyż praktycznie nie ponosi kosztów reprodukcyjnych. A tutaj jeszcze wchodzi paradoks bo meczynie bardziej może podobać się kobieta mniej atrakcyjna bo tym samym zmniejsza ryzyko że zainteresuje się nią inny,
  • Odpowiedz
@Ziomal4321:

Przecież to jest dziecinada w chooy

Zawsze tak było i będzie. Atrakcyjność partnera kobiety świadczy o "wartości" tej kobiety.
Poza tym gość który jest znany i lubiany, ma zazwyczaj wysoką pozycję w grupie czyli tzw mityczny samiec alfa
  • Odpowiedz