Wpis z mikrobloga

Czy posiadanie tatuaża/ tatuaży u osoby z którą zaczeliście się spotykać, jest dyskwalifikujące czy nie?

Chciałbym poznać opinie moich rodaków. Obecnie siedzę w Szwecji, zdecydowana większość kobiet tu ma przynajmniej jeden tatuaż.
Skąd te pytanie?

W pracy rozmawiałem z pewną dziewczyną, matka jest rosjanką, wydawała się taka typowa #szaramyszkadlaanonka (umówmy się, takie kobiety nie istnieją), uśmiechnięta, miła, życzliwa, pomocna, ładna. Bardzo dużo rozmawialiśmy, czy to w pracy czy po pracy. Ona nikogo nie ma, ja nikogo nie mam. W pracy okrzykrzynięto nas parą.

Po kilku miesiącach, temat zszedł na tatuaże, spytałem się czy ma (byłem pewien, że to pytanie retoryczne) co mnie zaskoczyło:
[Ona]: I have, yes
[Ja]: "???"
[Ona]: I have 4
[Ja] - mocno, bardzo mocno zaskoczony: "where do you have them?"
[Ona]: 'szybka zmiana tematu, niby że nie słyszała pytania'
[Ja] 'jeszcze raz';"where do you have them?"
[Ona]: 'pokazuje na kostce, 2 na udzie, 1 na plecach
[Ja] rozczarowany: "so you have like most of the swedish girls?"
[Ona] mocno zaprzeczając: "no!"

Od tamtej pory z dziewczyny 9/10 zrobiła się 2/10. Nie zagaduje ją już więcej, unikam, zauważyła to i się spytała czy coś powiedziała, nie tak, odpowiedziałem, że nie. Nie uważam, że muszę się z tego tłumaczyć.

Może jestem "old fashioned guy", ale dla mnie tatuaż to najzwyczajniej w świecie obrzydlistwo.
Nie wiem, jakoś nie wyobrażam sobie pójść i zrobić tatuaż, który zostanie ze mną na całe życie, nie mam na to czasu, szkoda mi myśleć wogóle o takich rzeczach, mam więcej zmartwień.

Jak to u Was wygląda?

#zwiazki #pytanie #niebieskiepaski #rozowepaski

Dyskwalifikacja ze względu na tatuaż

  • oczywiście że tak 23.7% (132)
  • nie przeszkadzają mi wogóle 48.5% (270)
  • jeden jakis mały, ok, ale więcej nie 23.2% (129)
  • mam tatuaż, nie wypowiem się 4.7% (26)

Oddanych głosów: 557

  • 45
@sajmen: Zagłosowałem na tak bo skoro masz wątpliwości co do dziewczyny mającej 4 tatuaże to nie zasługujesz na nią. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Frasad: no ja na nią nie zasługuję to na pewno( ͡° ͜ʖ ͡°), bo w moich oczach już jest 2/10 , a te 2 tatuaże na udzie mogą być przesunięte w inne miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡
nie zasługujesz na nią.


Byle pryszczaty kartofel na tinderze ma wymagania: tylko umięśnieni i bogaci a reszta to #!$%@?ć (wczoraj czy przedwczoraj był wpis o tym), a tu facet nie może mieć wymagań bo "nie zasługujesz na nią" xD Mam nadzieję że żartujesz sobie @Frasad ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@sajmen jak ci się nie podoba to się nie zmuszaj, jest milion innych ¯\_(ツ)_/¯
Byle pryszczaty kartofel na tinderze ma wymagania: tylko umięśnieni i bogaci a reszta to #!$%@?ć (wczoraj czy przedwczoraj był wpis o tym), a tu facet nie może mieć wymagań bo "nie zasługujesz na nią" xD Mam nadzieję że żartujesz sobie @Frasad ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@sajmen jak ci się nie podoba to się nie zmuszaj, jest milion innych ¯_(ツ)_/¯


@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: dokładnie!
wiesz, generalnie dziewczyna bardzo mi się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sajmen: moja FWB ma masę tatuaży. I zmieniła moje nastawienie o tyle, że dopuszczam seks z takimi laskami.
U partnerki do życia taka ilość tatuaży jak u niej nie odpowiadałaby mi i dlatego to nigdy nie wyjdzie poza FWB. Mniejsza ilość tatuaży... Raczej wolałbym nie.
nie mam na to czasu,


@sajmen: xD ale na pisanie takich rzeczy już masz?

szkoda mi myśleć wogóle o takich rzeczach, mam więcej zmartwień.


to skąd ten wpis?

Tatuaże są spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sensie, możesz ich nie lubić i to też jest spoko ¯\_(ツ)_/¯ Samo posiadanie tatuażu mi w ogóle nie przeszkadza, moja dziewczyna ma 3 ale to też zależy jaki tatuaż ktoś ma
@sajmen: sama nie mam dziar, natomiast absolutnie mi one nie przeszkadzają tak długo jak nie są jakieś głupie. Myślę, że naprawdę za dużą wagę do tego przykładasz. A kolczyki w uszach ma? To też przecież naruszenie ciała.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sajmen: Szwedki są niebezpieczne dla faceta z zupełnie innych względów niż tatuaże. Poczytaj o rynku matrymonialnym w Szwecji, to jest matrix w który lepiej nie wchodzić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@yourgrandma: tak, tatuaż to cz czerwona flaga. Może wskazywać na potrzebę samookaleczania, niską samoocenę, poszukiwanie natychmiastowej gratyfikacji, rozregulowany mechanizm nagrody, brak zahamowań w wielu innych kwestiach, podatność na uzależnienia. Nieprzypadkowo suicide girls wyglądają tak jak wyglądają.
Zaraz będzie kwik, ale tak to zwykle bywa. Z czego właściciele i właścicielki tatuaży wypieraja się jak żaba błota.