Wpis z mikrobloga

FreeCAD - tutorial PL modelowania, wydruk 3D i uzupełnienie wiadomości z funkcji programu

Niniejszy odcinek zawiera 3 sekcje, do których czasowy spis treści znajduje się w opisie do filmu. Sekcja pierwsza to omówienie sposobu wydruku detalu widocznego na miniaturze. Sekcja druga to wykonanie modelu w programie FreeCAD w postaci tutorialu krok po kroku. Ze względu na trywialną geometrię detalu, w odcinku znajduje się jeszcze sekcja trzecia, być może godna szczególnego zainteresowania.

Sekcja trzecia dotyczy zasadniczo poprzedniego odcinka (nr 243), gdzie w komentarzach pod filmem pojawiła się lista cennych uwag od jednego z widzów kanału. Ze względu na zasadność tych uwag, postanowiłem przyjrzeć się im i po kolei omówić je w odcinku, pokazując jednocześnie sugerowane rozwiązania w programie FreeCAD.

Zapraszam: [[244] FreeCAD - tutorial PL modelowania, wydruk 3D i uzupełnienie wiadomości z funkcji programu](https://youtu.be/wM5zRpptk6E)

Odwiedź również stronę internetową kanału: IPc - Inżynier Programista

Tag do śledzenia wpisów: #inzynierprogramista

#inzynierprogramista #cad #freecad #inzynieria #mechanika #studbaza #pracbaza #modelowanie3d #modelowanie #projektowanie #ciekawostki #tworczoscwlasna #nauka #hobby #gruparatowaniapoziomu #druk3d
InzynierProgramista - FreeCAD - tutorial PL modelowania, wydruk 3D i uzupełnienie wia...

źródło: comment_1649775828bvyOnhgHG4k2LFcbjpO1qW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach