Wpis z mikrobloga

i co on przyjechał Mustangiem (tanim autem dla robotników klasy średniej i biedoty w USA?)


@Atreyu: to jest typowa jednorazówka: kupił, żeby pojechać nim na lotnisko i już tam zostawić byle gdzie (najlepiej na płycie lotniska). Szkoda sobie takim zawracać głowę: parkować, tankować, ubezpieczać, martwić się czy zamknięte, gdzie mam kluczyki do auta itp.
Zresztą, widziałeś zdjęcia zakurzonych i porzuconych samochodów w Dubaju? No właśnie.
  • Odpowiedz
@KozussziJB: sprawdź ile kosztuje tam Mustang i porównaj to do przeciętnego wynagrodzenia

Spoiler: Mustangi na rodzimym rynku są nieporównywalnie tańsze, a zarobki w USA większe. Auto tego typu rodzice kupują czasem dzieciakom idącym na studia

Cennik zaczyna się od 27k dolarów za ecoboosta, średnie wynagrodzenie roczne to 60k dolarów. Nie kojarzy się w Stanach z luksusem, to tani pony car taki jak w założeniach
  • Odpowiedz
@KozussziJB: tu punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

Jeżeli dla ciebie 1/3 typowych zarobków na taśmie lub w fabryce smrodu to klasa średnia, to znaczy że z punktu widzenia Amerykanina sam jesteś biedny
  • Odpowiedz
@Atreyu stary, ale ty nie zrobiłes wyliczeń z minimalnej płacy jakiej masz na taśmie. Tylko ze średnich zarobkow. W fabryce azbestu nie dostajesz średniej o ile wiesz w ogóle jaka to różnica.

wjazdów ad persona nie mam zamiarów czytać.
  • Odpowiedz
@KozussziJB: przecież widać po wpisach że to dla ciebie fura poza zasięgiem, no nie mylę się xD

W Stanach (nowy) Mustang nie robi na nikim wrażenia, częściej jest to temat do heheszków o rozbijaniu się na prostym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Atreyu Ale ty wiesz, że żenujące jest takie pisanie? xd
Nie muszę teraz wypisać co i ile mam bo czuje się wystarczająco dowartościowany ( ͡º ͜ʖ͡º) Ty ewidentnie nie skoro każdemu kto zwróci Ci uwagę na Twój błąd musisz pisać, że masz 400 koni w aucie XDDD
  • Odpowiedz