Wpis z mikrobloga

W sumie dlaczego jak ktoś jest homofobem, to zawsze musi się okazywać całkowitym zerem intelektualnym i moralnym? 4konserwy skąd się to bierze? Nienawiść do homoseksualności da się w dzisiejszych czasach w ogóle wytłumaczyć inaczej niż głupotą?

Np. taki @pieczony_szczur_z_ogniska we wpisie https://www.wykop.pl/wpis/64927301/zawsze-mnie-rozwala-gdy-homoseksualisci-tlumacza-z/

Już od początku zaczęło się nieźle, kiedy stwierdził, że ludzie nie są częścią królestwa zwierząt, ale to szczegół.

Potem się dopiero zaczęło xDDD

Jezeli Wy chcecie mi przytaczac brednie tego szarlatana Darwina ktore zostaly dawno obalone to wiedzcie ze to z nauka nie ma nic wspolnego. Polecam wyklady doktora Kent Hovinda jezeli chcecie sie dowiedziec czegos wartosciowego.


Dla niewtajemniczonych - ten typ to oszust skazany na 10 lat więzienia, który nie ma żadnego wykształcenia (tytuł doktora nadał sobie sam), fanatyk religijny będący członkiem protestanckiej sekty, powtarzający brednie sprzeczne z podstawowymi prawami biologii, poniżej poziomu wiedzy ucznia szkoły średniej. Innymi słowy - typowy kreacjonista.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Kent_Hovind

Typ postując i wierząc w takie oderwane od rzeczywistości brednie śmiał jeszcze uważać się za normalnego i jeszcze to podkreślać xD. Oczywiście jakiś schizofrenik widzący wszędzie gejów, zwracający się do mnie w liczbie mnogiej, jakbym był przedstawicielem jakiejś zbiorowości i będący psychofanem patostreamów ze Szkolnej 17.

Po ośmieszeniu jego guru miał czelność dodać taki komentarz:

Podajesz link ktorego nie przeczytales i gadasz idiotyzmy na temat wyksztalcenia doktora Hovinda ktore jest wyraznie wypisane. I kto tu jest idiota?


No było wyraźnie wypisane xD:

W 1974 r. ukończył NIEAKREDYTOWANY Midwestern Baptist College, na którym uzyskał stopień Bachelor's degree w zakresie EDUKACJI RELIGIJNEJ. W latach 1988–1991 studiował KORESPONDENCYJNIE na NIEAKREDYTOWANYM uniwersytecie Patriot Bible University w Kolorado, gdzie uzyskał tytuł doktora edukacji chrześcijańskiej (xDDD).

No nieźle, dostał doktorat z magii bez magisterki. Korespondencyjnie w Hogwarcie. Czyli tak jak pisałem, skazany oszust bez wykształcenia, który tytuł doktora nadał sobie sam. Żeby chociaż udawał, że ma coś wspólnego z biologią.

A na pytanie na końcu odpowiedzcie sobie sami.

Na koniec perełka:

A tak w ogole to wy****laj sodomito. Wlasnie utwierdzasz mnie w przekonaniu ze nie jestescie normalnymi ludzmi i moj stosunek do Was jest sluszny.


Facet, po przedstawieniu mu suchych faktów naukowych, będący gorącym miłośnikiem strusi i knurów wyzywa mnie od sodomitów i jeszcze uznał mnie jednego za dowód potwierdzający słuszność jego poglądów dotyczących WSZYSTKICH gejów, gdzie w całym tym wątku moje rzekome gejostwo istniało tylko w jego erotycznych fantazjach.

I jeszcze dodał gifa z Gran Torino z Eastwoodem - aktora znanego z popierania małżeństw jednopłciowych z filmu potępiającego uprzedzenia społeczne wobec mniejszości

A potem oczywiście - jako tchórzliwe zero moralne, społeczne i intelektualne - mnie zablokował, żebym nie mógł się do jego wysrywu odnieść. Nienawidzę tchórzostwa i głupoty, dlatego muszę się odnieść tutaj.

#bekazprawakow #bekazpodludzi #neuropa #naukowcywiary #lgbt
  • 94
@Ekspert_od_niczego: Fanatyk religijny, homofob i fan Krzysia? Nie słyszałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ma co się rozdrabniać nad typem, który ma problem z tym że "chłop że chłopem" bo na jego wiosce zabitej dechami, gdzie psy szczekają dupami tego nie ma, tylko chłopy idą do seminarium albo są starymi kawalerami. Po prostu nie mieści mu się to w jego mały rozumku że są osoby które żyją
Nienawiść do homoseksualności da się w dzisiejszych czasach w ogóle wytłumaczyć inaczej niż głupotą?


@Ekspert_od_niczego: Ataki werbalne, a nawet fizyczne na homosiów tylko z powodu wiedzy o tym, jak mają ukierunkowane preferencje seksualne? Pewnie nie.
Ale niechęć do homoseksualizmu jest normalna u ludzi, którzy cenią rodzinę jako elementarny dla społeczeństwa zbiór jednostek oraz wyznają pogląd, że związek dwóch osób winien być oparty nie tylko na miłości, ale też otwartości na prokreację,
@vrim:

Ale niechęć do homoseksualizmu jest normalna u ludzi


Nie jest normalna

ale też otwartości na prokreację, jako potencjalny motor napędowy rozwoju jednostek i społeczeństwa..


Bycie homoseksualistą nie oznacza, że jest się bezpłodnym. Homoseksualni mężczyźni korzystają z usług surogatek, a kobiety z banków spermy. Dodatkowo można przecież zawsze adoptować dziecko.

http://rodzinyzwyboru.pl/wp-content/uploads/2014/10/Raport_Rodziny-z-wyboru-w-Polsce.-%25C5%25BBycie-rodzinne-os%25C3%25B3b-nieheteroseksualnych.pdf

@Jegwan:

wracaj do ciągnięcia lach po kiblach xD


Niedzielne sposoby na spędzenie czasu wolnego twojej rodziny zostaw dla siebie.
@Ekspert_od_niczego: > "W sumie dlaczego jak ktoś jest homofobem, to zawsze musi się okazywać całkowitym zerem intelektualnym i moralnym?"

Użyj kwantyzatora "zawsze"

Opieraj się tylko na dowodach anegdotycznych


Próbuj dalej, może następnym razem napiszesz coś merytorycznego :v