Wpis z mikrobloga

Mam beznadziejnie oko do malowania kreski i całe życie nie mogę się tego nauczyć. Opadnięte powieki i takie "fałdki" skóry, które uniemożliwiają mi pociągnięcie gładkiego "ogonka" z kącika oka, i wszystko trafia szlag mimo, że się staram być precyzyjna i cierpliwa. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Już nawet dziewczynki w podstawówce potrafią machnąć ładne kreski xD #makijaz #makeup #uroda #rozowepaski #zalesie #oswiadczenie #gownowpis
  • 11
@tatiq02: Ja się nauczyłam w liceum jakoś tak nie miałam z tym problemu chociaż czasami przesadzałam z poprawkami i te kreski serio były mega grube ale byłam emo więc mi to nie przeszkadzało xD
@Opportunist: liceum rok temu skończyłam i nadal do tej pory nigdy nie miałam pełnego makijażu na twarzy xd w sumie dzisiaj jedna kreska nawet ładnie mi wyszła, boję się że już nie będę umiała takiej powtórzyć xD
@tatiq02: Ćwicz, maluj się codziennie w końcu nabierzesz wprawy no i nie przejmuj się, że nie jest idealnie jak z tutoriala :p Moje nie były i nikt mi nigdy nie powiedział prosto w twarz, że są krzywe może tak pomyślał albo powiedział za plecami ale co mnie to xD
@tatiq02: hahahah, my musimy być podobne, przed chwilą ci o brwiach odpisywałam (a scrolluje sobie tagi urodowe do kawki XD), mam taką opadającą powiekę, że w ogóle na niej kreski i cieni nie widać XD próbowałam się tego nauczyć, bo na yt i tiktoku jest kilka sposobów na nią, np. robi się takie C, ale to komicznie wygląda jak się zamknie oczy i olałam sprawę, poza tym i tak od razu
@tatiq02: Pokażesz swoje oko? Czytam ze mamy chyba podobnie i pokazalabym Ci na moim mój patent na kreski właśnie na opadającej powiece ( ͡° ͜ʖ ͡°)