Wpis z mikrobloga

@marcooo80: Ja myślałam, że nie ma już żadnej realnej groźby wojny w naszym regionie świata i nie rozumiałam, po co wywalamy kasę zabawki dla armii... I jeszcze jak budowaliśmy dom to gadałam dla żartu, że robimy kominek "w razie jakby jakaś wojna była", a jak nakupowałam jakieś większe zapasy do spiżarki to zadowolona raportowałam mężowi że mamy zapasy tego czy tamtego jak na nuklearną zimę. Do głowy mi nie przyszło jak
kurde ale mi sie wciąż podoba jeden z pomysłow korwina czyli likwidacja ZUSu, wg mnie jest totalnie bzdurne ze panstwo musi od nas pobierać pieniadze zebysmy potem nie zdechli na stare lata, jak ktos chce lądować na ulicy to jego problem


@Zerp: Ja jestem przeciwny.
Jeśli chodzi o brak emerytury, to zobacz jak to jest w Chinach, co więcej nawet USA jest cała masa bezdomnych, którzy koczują na główny ulicach dużych
@urodzony_25_lipca: Nie daj sie zmylić, takie formacje dalej są do bani. To sie praktycznie niczym nie różni od tworzenia bandy jakiś afrykańskich bojowników na toyotach. Opieranie na nich sił zbrojnych (a tak niestety trzeba nazwać prioretyzowanie dostaw sprzętu dla nich ponad normalnym wojskiem) to domena panstw trzeciego świata.
Ich siła tutaj wynika ze slabosci Rosji, kosmicznego farta Ukrainy w zakresie pogody i wsparcia taktycznego z USA. Bez tego to te oddziały
Uwierzylem w propagande ze Joe Biden to schorowany dziadzio z demencja


@marcooo80: Ja bym tego jeszcze nie przesądzał. Ładnie czyta z promptera, ale są przesłanki że nie wszystko wygląda tak pięknie: https://twitter.com/cwt_news/status/1508812521360273414 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja wierzyłem, że ciężka praca jest przez innych doceniana i jest fundamentem pod sukcesy zawodowe i finansowe. Okazuje się, że w wielu branżach wszystko jest tak zabetonowane, że twoja ciężka praca