Wpis z mikrobloga

Jednak w naszym kraju pilnie jest potrzeba rzetelnej edukacji seksualnej i około seksualnej.

Tematyka gender oraz płciowość człowieka, która nie ogranicza się do penis-wagina, jest ważnym tematem na praktycznie wszystkich uczelniach ze światowej topki.
Oczywiście prawaki, kuce, katole czy inne konserwole będą cisną bekę, że jak jak to tożsamość płciowa? jaka znowu płeć chromosomalna? Jaka znowu płeć psychologiczna. Paaaanie idź pan w uj z tymi pedaułskimi wymysłami, ja dziś muszę się #!$%@?ć bo mecz leci.

Niestety dla konserw, temat nie jest poruszany tylko przez Juleczki, ale naprawdę jak wałkowany przez środowisko naukowe.
No, ale na wykopie widać niektórzy z jaskini wyszli może technicznie, ale umysł dalej tkwi w prehistorii.
Zwróćcie uwagę na poniższym zrzucie ekranu jaki odzew na chłopsko-rozumski komentarz

Oczywiście podejście typu: tylko penis, tylko wagina, tylko chłop, tylko dziewczyna mają podejście osoby, które są jednocześnie antyszczepami, popierają Rosję i PiS xD

#bekazprawakow #neuropa
P.....r - Jednak w naszym kraju pilnie jest potrzeba rzetelnej edukacji seksualnej i ...

źródło: comment_1648619650QtHq51V8vKEPs2G2MjGZGj.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
Oczywiście podejście typu: tylko penis, tylko wagina, tylko chłop, tylko dziewczyna mają podejście osoby, które są jednocześnie antyszczepami, popierają Rosję i PiS xD


@PrzeKomentator: XD
  • Odpowiedz
  • 166
@PrzeKomentator

Niestety dla konserw, temat nie jest poruszany tylko przez Juleczki,


I niestety dla transów, Juleczki z Twittera ten temat spłyciły do granic możliwości, same doprowadzając do tego, że większość społeczeństwa widzi to jako głupią modę, a nie realny problem promila ludzi.
  • Odpowiedz
@kiszczak: +1, juleczki próbują przyrównywać xyerów/skyrów czy jakieś inne gówno zaimki do realnych problemów osób transpłciowych.

@essa21212121: Bo u płodu tylko stwierdzisz taka. A my kategoryzujemy płeć na więcej sposobów, np prezencje czy też drugorzadne cechy płciowe jak np broda czy piersi - chociaż te drugorzedne cechy sa biologicznie, ale czasem występują w tam gdzie normalnie nie występują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@PrzeKomentator: Mnie bawi
SirSherwood - @kiszczak: +1, juleczki próbują przyrównywać xyerów/skyrów czy jakieś i...

źródło: comment_16486205284XejXYPn5yW2HmlRPGyqlM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: Sory za słowa, ale jesteś ćwierćmózgiem wrzucając ludzi, którzy twierdzą, że są dwie płcie (ja tak uważam, sory ale te wszystkie gender wysrywy to lewackie pranie mózgu, orientacja seksualna to inna kwestia i według mnie jest to sprawa każdego z osobna) do worka z ludźmi, którzy są antyszczepami, popierającymi PiS i Rosję. Masz #!$%@? wyprany mózg swoją propagandą tak mocno, że aż mi Ciebie szkoda atencjuszu. Nie popieram PiS, ani
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: bo płeć jest zero-jedynkowa. Tak było, jest i będzie. Z obecnej wiedzy medycznej nie ma technicznie innej możliwości. Upraszczając albo występuje prawidłowy gen, odpowiedzialny za rozwój jąder, albo go nie ma lub występuje jego defekt. To jest fakt i tak przyjęto określanie płci przez medyków.

Możecie sobie z tym dyskutować i pisać różne wysrywy, to i tak niczego nie zmieni w tej kwestii medycznej.

Czymś innym jest natomiast to, jak
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator:

Mądrze zacząłeś a na końcu dowaliłeś tym:

Oczywiście podejście typu: tylko penis, tylko wagina, tylko chłop, tylko dziewczyna mają podejście osoby, które są jednocześnie antyszczepami, popierają Rosję i PiS xD


Z jednej strony edukacja, nauka i otwarty umysł a z drugiej wrzucasz wszystkich do jednego wora.
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: Jeżeli się komuś wydaje, że jest kobietą/mężczyzną, to dalej nie zmienia to jego biologicznej płci, można ją skorygować operacyjnie ale dalej nie jest to to samo

Oczywiście, każdy może czuć się dobrze w swojej skórze i nie być z tego powodu szkalowany i żyć sobie godnie i wygodnie dla siebie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@PrzeKomentator: wady serca też są poruszane przez środowisko naukowe, a nikt nie pierze beretów młodzieży różnicami między danymi schorzeniami kardiologicznymi.
Mieszanie młodym w głowach zbędną wiedzą, nie tylko jest daremne dla szkodliwe. Zajmuje czas i energię na naukę ważniejszych rzeczy. Co konstruktywnego niby jest w roztrząsaniu którą z 79 płci dzisiaj się jest?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SirSherwood:

Mnie bawi fakt, że konserwy chca wpuszczać tego faceta do toalety kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakbyś tego faceta posłuchał, to byś wiedział, że pomimo tego, że sam ma cipę, to na taką samą bekę z lewactwa od 79 płci jak przeciętny prawak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szpongiel:

+1, juleczki próbują przyrównywać xyerów/skyrów czy jakieś inne gówno zaimki do realnych problemów osób transpłciowych.


Cytaty z wielkich ludzi, to jest ze mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja mam zarówno beke z juleczek które uznaja neozaimki za realny problem, jak i prawctwa co nie ogarnia, że człowiek to organizm troche bardziej skomplikowany niz miotła. Gdzie prawactwo jest nawet gorsze bo odmawia człowieczeństwu drugim ludziom, a juleczki
  • Odpowiedz
Oczywiście prawaki, kuce, katole czy inne konserwole będą cisną bekę, że jak jak to tożsamość płciowa?


@PrzeKomentator: wyjedz do kraju w którym będziesz się czuł szczęśliwy.
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: 99,9% ludzi ma na to #!$%@?, bo po pierwsze w żaden sposób ich to nie dotyczy i nie wpływa na ich życie. Nie rozumiem dlaczego ma mnie interesować to, że jakaś nastolatka na twitterze zastanawia się którą z 200 płci jest i kręci gównoburze bo ktoś nie używa wobec niej odpowiednich zaimków. Za kilka lat jej przejdzie i będzie usuwała wpisy z twittera bo cringe xd I nie #!$%@?, nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SirSherwood: też mam bekę z obu stron ale (na świecie zachodnim) prawactwo siedzi pod kamieniem, podczas gdy julkowe ideolo jest co raz szerzej instytucjonalizowane.


Nie zgodzę się też do końca, że to tylko klałny - odmawiają człowieczeństwa równie szybko, tylko że normalsom, nie należącym do żadnej z góry zdefiniowanej mniejszości. Szczególnie jeśli normals nie przyklaskuje sojarskim poglądom. One poza twitterem mogą być np. wychowawczynią w przedszkolu albo panią szkolną pedagog/psycholog w
  • Odpowiedz