Wpis z mikrobloga

Jednak w naszym kraju pilnie jest potrzeba rzetelnej edukacji seksualnej i około seksualnej.

Tematyka gender oraz płciowość człowieka, która nie ogranicza się do penis-wagina, jest ważnym tematem na praktycznie wszystkich uczelniach ze światowej topki.
Oczywiście prawaki, kuce, katole czy inne konserwole będą cisną bekę, że jak jak to tożsamość płciowa? jaka znowu płeć chromosomalna? Jaka znowu płeć psychologiczna. Paaaanie idź pan w uj z tymi pedaułskimi wymysłami, ja dziś muszę się #!$%@?ć bo mecz leci.

Niestety dla konserw, temat nie jest poruszany tylko przez Juleczki, ale naprawdę jak wałkowany przez środowisko naukowe.
No, ale na wykopie widać niektórzy z jaskini wyszli może technicznie, ale umysł dalej tkwi w prehistorii.
Zwróćcie uwagę na poniższym zrzucie ekranu jaki odzew na chłopsko-rozumski komentarz

Oczywiście podejście typu: tylko penis, tylko wagina, tylko chłop, tylko dziewczyna mają podejście osoby, które są jednocześnie antyszczepami, popierają Rosję i PiS xD

#bekazprawakow #neuropa
Pobierz P.....r - Jednak w naszym kraju pilnie jest potrzeba rzetelnej edukacji seksualnej i ...
źródło: comment_1648619650QtHq51V8vKEPs2G2MjGZGj.jpg
  • 66
Środowisko naukowe też jest zjedzone, przez lewackie gówno wysrywy. Śmiać mi się chce, że naukowcy którzy się pochylają nad tym tematem, robią badania naukowe na temat #!$%@? ilości płci. Sory, biologii nie oszukasz. Są tylko dwie płcie, a reszta to jest chory wymysł chorych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Fifeczek: Jeśli środowiska naukowe jest "zjedzone", to skąd wiesz, to co wiesz na temat płci?
@ItsFine: Moim zdaniem stosowanie pojęć "płeć biologiczna", "płeć chromosonalna", "płeć psychologiczna" jest jakimś upośledzaniem języka polskiego i rzeczą istotnie niekonwencjonalną. Płeć od zawsze miała znaczenie 0 i 1. Jak boolean, jak stan logiczny w matematyce. Dla mnie to są jakieś nowe pseudoterminy, mające znaczenie takie jak "kwadrat ostrokątny", "kwadrat rozwartokątny". Nie. Kwadrat jest jeden - ma jedno założenie. Koniec kropka. Dorabianie do tego innych znaczeń, czy co gorsza ideologi jest
prawactwo siedzi pod kamieniem, podczas gdy julkowe ideolo jest co raz szerzej instytucjonalizowane.


@szpongiel: Chyba na twitterze. U nas tak nie ma. Co robi zachód mało mnie interesuje, bo nie żyjemy na zachodzie tylko w Polsce.

odmawiają człowieczeństwa równie szybko, tylko że normalsom


Juleczki odmawiają człowieczeństwa ludziom za ich poglądy, a nie za ich wbudowaną ceche. To jest ogromna różnica, bo jedno się może zmienić, ale drugie nie. Zreszta prawki też
@SirSherwood: no ja akurat mieszkam na zachodzie (UK) ¯\_(ツ)_/¯
Poza tym Polska jest w zachodniej strefie wpływów kulturowych. Nie sądzę aby tym wpływom się długofalowo oparła niczym wioska galów imperium rzymskiemu w znanej kreskówce.

Nie wiem gdzie dla Ciebie leży granica między lewicowe, a prawicowe ale czy na pewno wszyscy poza lewicą mają w Polsce prawicowe poglądy? Tak naprawdę to balans jest zdrowy. Trochę progresywności i trochę konserwatyzmu. Skrajności prowadzą do:
@szpongiel:
Od 15 lat polacy zbytnio nie zmienili zdania w kwestii lgbt, więc no xd Przy aborcji sie zmieniło dopiero wtedy gdy PiS ja chciał zaostrzyć.

Ja się zgodze, balans jest potrzebny, bo masz albo brak rozwoju, albo wszystko jest tak, ze nie wiadomo jakie są już zasady, problem w tym, że u nas dosłownie masz dominująca prawice.
PiS? Czysta prawica, w ostatnich latach skręciła w bardziej skrajne regiony względem tego
Ktoś powie, że to tylko kwestia nazewnictwa, dobrze tylko jestem ciekaw, co to jest ta mityczna "płeć psychologiczna"?


@Serghio: No i widzisz, zacząłeś zadawać pytania, jeśli naprawdę interesuję Cie poznanie na nie odpowiedzi, to chętnie odpowiem, sam sobie możesz później wyrobić opinię.

Zgadzam się z tobą że pojęcia takiego jak "płeć psychologiczna" wcześniej w polskim nie mieliśmy i na pewno dużo niezrozumienia i problemów wynika z tych niedogodności w tłumaczeniu angielskiego
@Serghio: No i jeszcze wracając do tego co pisałeś na początku komentarza:

Dla mnie to są jakieś nowe pseudoterminy, mające znaczenie takie jak "kwadrat ostrokątny", "kwadrat rozwartokątny". Nie. Kwadrat jest jeden - ma jedno założenie. Koniec kropka.


Sam pewnie przyznasz i zauważyłeś, że przechodząc przez system edukacji zaczyna się od tłumaczenia dzieciom łatwych pojęć a następnie przechodzi się na coraz bardziej skomplikowane. W pewnym sensie tak wyglądał też rozwój nauki.

Tutaj
Bo badania nad biologią prowadzą od setek lat, a nad "ilością płci" od ilu? Kolejny argument z dupy.


@Fifeczek: Badania nad masą rzeczy prowadzi się do kilku, kilkunastu lat, i co w związku z tym? Jeśli za kryterium "ważności" nauki weźmiemy czas jaki poświęciliśmy jako ludzkość na badania, to skończymy z kosmologią arystotelesowską zamiast współczesnej nauki o kosmosie.
@qwlghm: Chodzi o to, że przez te lata zmieniały się główne założenia i tezy badań, ich metodologia, zmieniały się narzędzia, które były wykorzystywane do prowadzenia tych badań, ilość przebadanych próbek w celu weryfikacji stawianej tezy w badaniu naukowym ale wniosek zawsze był ten sam. Są dwie płcie. A wszystkie gender gadanie o setkach płci, według mnie to nic innego jak wpływ indoktrynacji lewicy jakiej poddawane są wszystkie aspekty życia publicznego w
@PrzeKomentator: Zgadzam się Mireczku. Kiedyś mówiono dokładnie to samo o homoseksualiźmie. W Polsce zajmie to wieki, ale warto się produkować dla zasięgu. Nie rozumiem w czym to komu przeszkadza, obstawiam że wprowadza strach i odwraca uwagę plebsu od przekretow i wałków.
Chodzi o to, że przez te lata zmieniały się główne założenia i tezy badań, ich metodologia, zmieniały się narzędzia, które były wykorzystywane do prowadzenia tych badań, ilość przebadanych próbek w celu weryfikacji stawianej tezy w badaniu naukowym ale wniosek zawsze był ten sam...


...fizyka jest relatywistyczna.

Brawo, odkryłeś, że nauka się zmienia i dochodzi do nowych, lepszych wniosków.

A wszystkie gender gadanie o setkach płci, według mnie to nic innego jak wpływ
@qwlghm:

...fizyka jest relatywistyczna. Brawo, odkryłeś, że nauka się zmienia i dochodzi do nowych, lepszych wniosków.


Proszę nie mierzyć wszystkich swoją miarą, trochę w tym siedzę i wiem na czym polegają badania naukowe bo moją pracą jest częsta ich analiza i stawianie antytez do danych badań i szukanie dziury w całym :)

@Fifeczek: Rozmawiamy o nauce, czy o tym co ci się wydaje?


Od kiedy podczas dyskusji nie mogę wypowiedzieć