Wpis z mikrobloga

Jak sie w Biedronce na samoobslugowych kasach nabija towar w wiekszej ilosci? Tzn mam np 10 zgrzewek wody po 6 szt kazda i nie chce skanowac 60x jednej butelki... Wybiera sie jakas magiczna opcje czy jaki #!$%@?? Z tego co pamietam to nie widzialem opcji ze np pisze ilosc a pozniej skanuje towar. Prosze o pomoc i dziekuje, w mojej Biedronce nie za bardzo kumaja po polsku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#biedronka #zakupy #zycie #kiciochpyta
  • 75
  • Odpowiedz
  • 10
@Stingeree to jeszcze ci dam jedna wskazówkę która mi zryla beret że wcześniej na to nie wpadłem. Jeżeli chcesz kupić np pomidory to wpisujesz na klawiaturze pomi.... I wyskakują pomidory, wpisujesz bag... I wyskakują bagietki. Użyteczne bardzo.
  • Odpowiedz
  • 12
@kynx

to jeszcze ci dam jedna wskazówkę która mi zryla beret że wcześniej na to nie wpadłem. Jeżeli chcesz kupić np pomidory to wpisujesz na klawiaturze pomi.... I wyskakują pomidory, wpisujesz bag... I wyskakują bagietki. Użyteczne bardzo.


To w jaki inny sposób wy wybieracie warzywa i owoce?
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
jak masz 60 butelek to nie zajmujesz kasy samoobslugowej, gdzie wszystko musisz wyciągnąć na wagę


@doznanie: jezu, wy tu tak żyjecie? system w lidlu nigdy nie każe wrzucać na wagę nic ciężkiego i dodatkowo przed zeskanowaniem można ustawić ile razy ma się następny produkt zeskanować
  • Odpowiedz
  • 5
@Stingeree: jeśli kasujesz w samoobsługowej możesz poprosić kogoś o pomoc i wtedy nie trzeba wykładać towaru, nabiją odpowiednią ilość. Ale musi to autoryzować pracownik
  • Odpowiedz
@sing: ja też chodzę do niemieckiego Lidla, a nie do podludzkiej Bieronki ;p Najlepsze są janusze co cały wózek kasują na bezobsługowej i wychodzi to ich 3 razy dłużej KEK
  • Odpowiedz
  • 2
Polecam wszystkim przy wkladaniu swojej torebki wbić jako pierwszy produkt coś ciężkiego np. wode, majonez i dopiero włożyć swoją torbę. Nie trzeba wtedy klikać tego #!$%@? komunikatu własna torba i czekać aż ktoś podejdzie sprawdzić czy to na pewno twoja torba...
  • Odpowiedz
Jak sie w Biedronce na samoobslugowych kasach nabija towar w wiekszej ilosci? Tzn mam np 10 zgrzewek wody po 6 szt kazda i nie chce skanowac 60x jednej butelki... Wybiera sie jakas magiczna opcje czy jaki #!$%@?? Z tego co pamietam to nie widzialem opcji ze np pisze ilosc a pozniej skanuje towar. Prosze o pomoc i dziekuje, w mojej Biedronce nie za bardzo kumaja po polsku ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Stingeree Ja radzę uważać. Niektóre sklepy lecą w chu*a z klientem. Zdarzało mi się że cena z kodu za opakowanie zbiorcze była WYZSZA niż cena z kodu za pojedynczy towar pomnożona razy ilość towaru w opakowaniu zbiorczym. Wbrew logice - kupuje więcej za niższą cenę jednostkową.

Na przykładzie:
- cena za czteropak piwa to 11.99zł (kodu kreskowy na folii)
- cena za jedno piwo wyjęte ze zgrzewki to 2.59zł (kodu kreskowy
  • Odpowiedz