Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie, szukam plusów / minusów.

Firma w której pracuje od dwóch lat przerzuciła się na pracę zdalną i większość zespołu nie chce powrotu do biura, przez co dla mnie też nie ma możliwości pracy w biurze. Nie zanosi się na to, aby to miało się zmienić nawet teraz gdy covid w praktyce minął.
Pomysł jest taki - chciałbym zmienić pracę, aby jednak biuro było dostępne tak jak wcześniej.

Cooworking odpada bo mam taką opcję na osiedlu i nie musiałbym dojeżdżać, więc za szybko wracałabym po pracy, a ja wolę jednak wyciszyć się w samochodzie, posłuchać po prostu muzyki. Gdy wracam do domu to jednak zaczyna się wir obowiązków, wiadomo.

Czy dla kogoś praca w biurze była powodem zmiany pracy? Warto?

#programowanie #dzieci #koronawirus

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62432e5f221d32e736db2faf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Pytanie, szukam plusów / minusów.
...

źródło: comment_1648570201P3p4hv6KbX1BQSYTywWBAH.jpg

Pobierz
  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania: sama kocham zdalną, pracowałam zdalnie jeszcze zanim wprowadzano to z powodu covida, ale totalnie rozumiem potrzebę wyjścia z domu/kontaktu z innymi/zmiany otoczenia/codziennych rytuałów. Jeśli nie widzisz innego rozwiązania, np. dłuższej trasy na siłownię, albo godziny dla siebie po pracy i nawet rundka dookoła miasta to poważnie podeszłabym do zmiany pracy. Jak najbardziej to jak się czujesz jest normalne i warto pomyśleć o zmianie warunków na takie, jakie będą dla Ciebie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Manden: ja opa rozumiem i nie mówi tu o obowiązkach. Dojazd do domu to taki moment gdzie przełączasz się w inny tryb i masz chwilę całkowicie dla siebie. Zarówno w pracy w jak i w domu tego nie ma. To właśnie ma na myśli op