Wpis z mikrobloga

5.55 stoję pierwszy pod piekarnia po chleb. Podchodzi 3 emerytów i mówi że oni byli tu już o 5.00 więc są pierwsi xd
A ja mówię - Wie Pan co ja tu już byłem wczoraj o 22.00 xd
Co jest z tymi ludźmi?
#xd
  • 63
  • Odpowiedz
@kopek: Zachowałem się kiedyś brzydko w podobnej sytuacji i kazałem takiemu dziadkowi wprost "#!$%@?". Chciał się ze mną bić XD powiedział że z Pragi jest XD
  • Odpowiedz
@kopek

Ostatnio byłem w urzędzie. System kolejkowy z numerkami. Trzy osoby są. Dwa okienka, oba zajęte, ja czekam. Na sali nikogo więcej. Wchodzi stara baba z chłopem. Biorą numerek. Zaczynają tańczyć przed tymi okienkami. Baba podbija do mnie: - który numer pan ma!? - mój, a co? - coś pan bezczelny! xD
  • Odpowiedz
  • 142
@kopek mogłeś dla beki powiedzieć, że nie masz czasu na dyskusje, bo musisz kupić dużo chleba na wesele i nie wiesz czy w tej piekarni będą mieli tyle bochenków co potrzebujesz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kopek są dwie opcje w takiej sytuacji:
- robisz tak jak mówisz nie wpuszczasz niech #!$%@?
- puszczasz i mówisz oj widać że już jedna noga w grobie, to się trzeba spieszyć, niech Pani kupi pół chlebka bo nie wiadomo czy zje cały...

A tak serio, zestarzeć to się byle głupi potrafi, na szacunek trzeba sobie zasłużyć. I tak uczę moje dzieci.
  • Odpowiedz
@kopek haha ja zawsze mówię tak starym babom, jak przychodzą i mówią, że one tu sobie chwilę temu zajęły. Odpowiadam ze ja w zeszłym tygodniu sobie tu zająłem.
  • Odpowiedz