Wpis z mikrobloga

Z tego co pamiętam, jak Reagan powiedział o "zniszczeniu Imperium Zła" też była medialna sraka, ale przynajmniej w porty nie popuściła wówczas amerykańska administracja. Biden zachował się wczoraj tak, jak przywódca największego imperium świata ma się w takim miejscu i czasie zachować: powiedział jakiemuś wsiowemu gangusowi, że ma #!$%@?ć, bo nie ma tu nic do gadania. To jest jedyny język jaki Putin rozumie, a Biden jest jedyną osobą, która takim językiem może się posługiwać.

Dla mnie szacunek.

#ukraina #wojna #rosja #usa #putin
loginnawykoppl - Z tego co pamiętam, jak Reagan powiedział o "zniszczeniu Imperium Zł...

źródło: comment_1648397963PsR0YWbjKQEXKkqDcWX6F3.jpg

Pobierz
  • 24
@loginnawykoppl: Gdyby Biden, jako prezydent USA, mógł chociaż wypowiadać się z pozycji moralnie wyższej, to może zrobiłoby to na mnie jakieś wrażenie. Tymczasem on jest po prostu przywódcą dominującej opcji, która z racji swojej pozycji zwyczajnie nie musi wykonywać ruchów, które widzimy na Ukrainie... a nawet gdy wykonuje, to nikogo to nie obchodzi, bo większość społeczeństwa to boty, których myśli poruszają się równolegle do dominującego paradygmatu.
Ale on personalnie nazywa go zbirem, złodziejem, mordercą, rzeźnikiem. Wiem że pamieta że sam popierał polityka Regana ale trochę ostro.


@AShans: kiedyś pewien policjant mi opowiadał, że wszystkie sebki JP100% jak ich zabrać na komisariat, przestać mówić na pan, podnieść głos i rzucić kilka #!$%@? to się robią wyjątkowo grzeczne.

Tak, Prezydent USA - czy w ogóle żaden dyplomata z kraju cywilizowanego tak się nie wypowiada. I właśnie dlatego Biden powinien
@AShans: Na tym etapie chyba byłby już zatrzymany na podstawie prawa międzynarodowego za zbrodnie przeciw ludzkości, tam samo jak naziści wyłapani po drugiej wojnie światowej. Zatrzymanie byłoby zupełnie legalne na podstawie praw ustalonych przez ONZ, którego Rosja jest również członkiem.