Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Najbardziej wkurzające jest gdy kobiety piszą ci, że "szukają normalnego faceta". Narzekają, że faceci szukają tylko jednego, nie umieją się wysłowić a na spotkaniach źle się zachowują. Generalnie "to nie było to", "nie było chemii" lub "jakoś kontakt się urwał". Tu zapala się czerwona lampka bo w każdym przypadku jakimś dziwnym trafem spotykała się już taka panna wiele razy i zawsze to nie było to no i szuka dalej. Ja wtedy jestem znów złudnie zadowolony bo przecież HEJ, JA JESTEM NORMALNY. Masz wrażenie, że piszą do nich największe chamy, brudasy i durnie a teraz jesteś ty, wjeżdżasz jak na białym koniu i w końcu znajdziesz tę swoją miłość. Jak zwykle ubieram się w jakiejś fajne ciuchy na spotkanie, perfumy i nakręcam się na dobry humor. Na spotkaniu jest okej - rozmowa idzie, są śmiechy, zjemy lody czy coś, spacer. Po spotkaniu? cisza. W 99% przpadkach olewa po spotkaniu. Myślę sobie WTF? To narzekacie, że same chamy, pijacy, analfabeci czy napalone wieprze do was piszą to czemu mnie olewacie? Czasami sobie myślę, że więcej bym ugrał gdybym poszedł na spotkanie w dresie i był zwykłym chamem, który ma gdzieś kobiety. Nie nastawiam się na nic i nie robię nadziei ale skoro przez większość czasu dostaje pozytywne sygnały a potem nagle ghosting? Potem za pół roku znów wrócę na apki randkowe i znów zobaczę te same panny, które mnie olały. Nie mogły znaleźć nikogo wcześniej, mnie olały i pewnie to samo będzie z i ich przyszłymi rozmówcami.

#tinder #badoo #podrywajzwykopem #zwiazki #blackpill #redpill #relacje #pua #logikarozowychpaskow #samotnosc #feels #randki #przegryw #tfwnogf #mgtow #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #623ec9fa9df1c36994522a1e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
Pobierz
źródło: comment_1648287278Nw3rwmEAJJKHQwNXE9zeYf.jpg
  • 22
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie szukaj kobiet tam gdzie nie trzeba. Ty naprawdę myślisz że internet a przede wszystkim portale randkowe to jest miejsce do szukania sobie kogoś na poważnie? Nie ma sensu szukać przyczyn problemu tam gdzie ich nie ma. Nie szukaj winy w sobie jak to inni mogą sugerować.