Wpis z mikrobloga

Czemu cykl życia budy z kebabem zawsze wyglada jak cykl życia wykopowego idola? Wy tez tak macie, czy to tylko problem w #lublin..? Czemu majac kebabownie, ktora robi zajebisty kebab, wlasciciel majac fejm zaczyna sprzedawac gówno, zeby za rok czy dwa zamknac/sprzedac/zaczynac od nowa? Skoro przeciez wiedzial jak sprzedawac zajebisty produkt i czesac dobre piebiądze.
#gotujzwykopem #kebab #problemypierwszegoswiata
  • 23
@mazaken: Brałem raz pizzę z 500 stopni i była bardzo spoko, aczkolwiek na chyba Wojciechowskiej takie trochę patoklimaty w środku jak odbierałem osobiście, ale mam wrażenie, że jeśli chodzi o jakość to faktycznie się starają. A piripiri chyba też robi ogólnie mięso do kebsa i sprzedaje kebabowniom w okolicy, na pewno w Zamościu Chilli Kebab od nich sprowadza i jest całkiem okej. I chyba też sprzedają swój sos, bo ichniejszy ostry
@baalder363: nie bardzo :| Sam nie jestem wielkim fanem, ale sporo znajomych poleca na skarpie kebsa. Napewno nie jest zły, wiec spróbować warto, ale dla mnie piri duzo lepsze. Robia tez partiami wlasne ostre sosy - zajebiste, szczegolnie jak ktos lubi ostre, ale nie zawsze jest.