Wpis z mikrobloga

Czemu cykl życia budy z kebabem zawsze wyglada jak cykl życia wykopowego idola? Wy tez tak macie, czy to tylko problem w #lublin..? Czemu majac kebabownie, ktora robi zajebisty kebab, wlasciciel majac fejm zaczyna sprzedawac gówno, zeby za rok czy dwa zamknac/sprzedac/zaczynac od nowa? Skoro przeciez wiedzial jak sprzedawac zajebisty produkt i czesac dobre piebiądze.
#gotujzwykopem #kebab #problemypierwszegoswiata
  • 23
@jagged: Skad wiedziales? To pytanie retoryczne, bo piri piri wlasnie konczy 3 kółko (bylo zajeboscie za Mustafy - wiadomo, pptem sie #!$%@?, pot bylo zajebiste piri, potem sie #!$%@?ło ~3 lata temu, teraz znowu bylo zajebiste i juz powoli widze, ze sie poraz 3 robi kopa). Ale zeby nie bylo, w historii lubelskiego kebaba pamietam Habiby, chatke koło polibudy, nawet głodny królik mial epizod zajebistego kebaba - ale zawsze to bylo
@mazaken: Czy to bezboznicy tworza nowa religie kebabowa pelna mitow i urojen w tesknocie za idealem? Kogo nie zapytasz ma jakies inne zdanie na temat kebabow, zupelnie jak z religiami i kulturami. Czy to znaczy, ze te wszystkie zdania sa gowno warte, bo sie nawzajem wykluczaja? Czy moze, raz sa bardziej swieze skladniki, innym razem mniej i zalezy od sytuacji? Ekspertem nie jestem, tylko glosno mysle.
@mazaken: mam identyczne odczucia poza polakiem bo tam nigdy mi nie smakował. Pamiętam jak habiby było w każdym ważniejszym miejscu nocnego życia lublina, a teraz qpa
Nie no wystarczy poczytać opinie. Piri piri odkad zaczely sie jakies dzikie wspolprace z debilami to jakosciowo poszli w dol. Zawsze zimne jedzenie na dowoz. 1.5h czekania. Czesto czegos brakuje.


@Dorhak: i mogli by się zdecydować czy podnosić ceny czy zmniejszać porcje bo obecnie połączyli obie drogi xd
połączyli obie drogi xd


@jagged: fakt, XXL + podwójne mieso powinno oznaczac, ze ledwo przejem - a teraz to taka standardowa porcja. Ale to bym im wybaczył, gdyby smakowalo tak jak ma smakować :(
@jagged dodaj do tego ta cała apke lubje która miała być odpowiedzią na ubereatsy a obecnie 10zl sztywno za dostawę i wyższe ceny niż w lokalu. Problem jest w tym że piri piri nie ma konkurenta jeśli chodzi o jakość mięsa. Podobno Abdul cuda na kiju też ma dobre ale to nie ten zasięg. Imo można się w tym co robi piri piri doszukiwać skutków covida i zamarcia życia studenckiego.
@mazaken ja od siebie polecam Legend Kebab na Nałęczowskiej, obok melanżu24
Jadlem tam już będąc w liceum, potem na studiach i ostatnio byłem tam po prawie 2 latach przerwy. Nic sie nie zmieniło, dalej jest dużo mięsa i dobre sosiwo. Oczywiście nie jest to top klasa światowa, ale bardzo dobry studencki kebab, który nie zmienił się od lat (Andrzej czyli właściciel od początku sam tam pracuje)

A ogólnie się zgadzam, dziwnie funkcjonuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zxzsound: klasyka pita kirczak a kapsalon to loteria, może być chrupki a może parowany ;)
Chociaż ten kebab store pół roku temu był pod inną nazwą? Jak remont racławickich był.