Wpis z mikrobloga

#studia #studbaza #praca #uj #programista15k

Siemka, dostałem ofertę pracy na pełen etat w pełni zdalnie, lecz studiuję dziennie Informatyke na UJ. Nie jest jakoś super ciężko, wykłady zdalnie, mało ćwiczeń, ale zastanawiam się, czy wyrobię. Jest tu jakiś programista, który studiuje dziennie i pracuje na pełen etat i napisze, czy daje rade?
  • 9
@akutowy: Czyli jeszcze najlepsze przed Tobą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja bym się nie pakował w pracę na pełen etat. Natomiast, czy to ma sens w Twoim przypadku zależy od pierdyliarda czynników - Twoich zdolności i predyspozycji, Twojej wiedzy, Twojej ambicji, etc. Fakt, że ktoś Ci powie tak a nie inaczej nie znaczy, że to się sprawdzi w Twoim przypadku. Pamiętaj też, że zajęcia zdalne prędzej czy
@groman43: Nawet jeśli, to i tak nie uczęszczam na wykłady, bo obecność jest nieobowiązkowa. Ćwiczenia mam aby stacjonarnie, ale aktualnie mam 3h max dziennie ćwiczeń, czwartek i piątek wolny w całości.
@groman43: tak skończyłem studia i pracuje w IT ale studia nie były z IT więc się do niczego nie przydały dlatego uważam że zamiast 5 lat sie obijać mogłem zacząć 5 lat wcześniej pracować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@akutowy: jak na studiach pierdzisz w krzesło i poznałeś 0 osób to #!$%@? w uczelnie. To jest ostatni okres, w którym możesz się #!$%@?ć - poznaj jak najwięcej osób, a przynajmniej spraw wrażenie osoby nieupośledzonej. Kontakty w tej branży bardzo się przydają. Pamiętaj, masz 20pare lat, jeśli nie ogarniesz czegoś swojego to masz przed sobą 2x tyle #!$%@? u janusza, nie musisz się spieszyć z pracą.