Wpis z mikrobloga

@Aokx: Na górnym obrazku powinno być: "dzieci potrzebują Państwowej edukacji seksualnej, by nie zostawać nastoletnimi rodzicami, bez możliwości usunięcia ciąży. By wiedzieć, że pan w czarnej sukience nie powinien się do nich dobierać i co robić gdy tak się stanie. By wiedzieć że bycie homoseksualistą to nie jest zboczenie."

Popraw koniecznie, bo inaczej ten mem jest bez sensu.
  • Odpowiedz
Na górnym obrazku powinno być: "dzieci potrzebują Państwowej edukacji seksualnej, by nie zostawać nastoletnimi rodzicami, bez możliwości usunięcia ciąży.


@mayek: w UK edukacja seksualna zwiększyła ilość nieletnich ciąż xD
  • Odpowiedz
przecież edukacja nie jest dla Julki z jerbą mate, tylko dla dzieci


@knur3000:
No spoko, tylko Julce jakimś cudem te wszystkie lata edukacji #!$%@? dały, bo wiedzę i tak czerpie z tłiterka i tiktoka ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 25
@Aokx edukacja seksualna jest dla biednych dzieci z patologicznych "konserwatywnych" rodzin gdzie jest 6 dzieci, a szczytowe osiągnięcia naukowe rodziców to miesieczne kalkulacje ile będzie z 500+ i innych socjali. Takie dzieci powinny wiedzieć, że można inaczej i nie trzeba powielać błędów rodziców.

Juleczki z dużych miast zazwyczaj nie potrzebują edukacji seks. ale rozumieją, że wychowany na pis0wskiej edukacji ciemnogród jest jaki jest i trzeba im pomóc. Wykazują się tutaj empatią. Zazwyczaj
  • Odpowiedz
zapraszamy na Twittera po dowody xD.


@Flypho: Skoro tego tak dużo to rzuć linkami xD
Ale z profili innych niż: Julka293739865 który to profil ma 7 aktywności na koncie

Stawianie chochoła jest zabawne, bo debil się na niego nadzieje. Szkoda tylko, że wpisy z Twittera z #!$%@? lewaków są na wykop wrzucane najczęściej z jakiś śmiesznych profili/troll profili.
Tymczasem żeby skompromitować prawaka wystarczy wejść na profil Konfederacji, albo innego puryste, który
  • Odpowiedz
Tymczasem żeby skompromitować prawaka wystarczy wejść na profil Konfederacji, albo innego puryste, który chciałby mówić jak ludzie mają żyć xD


@niochland:
I co, ja mam odpowiadać za to, co ktoś z Konfederacji mówi? Jesteś normalny? xD Że niby mnie w jakiś sposób kompromitują wypowiedzi Korwina, tak? Tak to sobie wymyśliłeś? To fajnie masz na chacie xD
  • Odpowiedz
@Yahoo_: no brawo "najpierw doprowadźmy do zwiększenia liczby ciąż wśród nieletnich a potem bohatersko sprawmy, żeby wróciło do normy".

How about nie edukować seksualnie nieodpowiedzialnych dzieci? Wiele lat temu wystarczyła mi informacja, że istnieją tabletki i gumka i żadne lobby LGBT nie musiało zadziałać aby takie zajęcia się odbyły.

Edukacja seksualna to nic innego jak seksualizacja dzieci, a jak wiemy są pewne grupy -bergów czy -steinów, którzy chętnie zobaczą rozwiązłe dzieci
dplus2 - @Yahoo_: no brawo "najpierw doprowadźmy do zwiększenia liczby ciąż wśród nie...

źródło: comment_1648021133prfDEu9GByAjwOtnaRE2nf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz