Wpis z mikrobloga

Postępy! Dziś udało mi się wyjść rano z łóżka a przebudzony maluch pomachał mi tylko na pożegnanie. Żadnego płaczu, histerii i leku przed porannym brakiem mamy. Tata śpiący obok robi robotę, rodzinne spanko jest super ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dzieci #rodzice #rodzina #tatacontent #cosleeping #ciemnamama
ciemnienie - Postępy! Dziś udało mi się wyjść rano z łóżka a przebudzony maluch pomac...

źródło: comment_1647847171S6T8OHf3kB34lW5eOTIrDI.jpg

Pobierz
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kotiki_to_nie_foki: Dzieci nie terroryzują swoich rodziców. Dzieci potrzebują bliskości swoich rodziców, dlatego same z siebie chcą spać blisko nich.
Trochę masz dziwne postrzeganie stosunków w rodzinie jeśli wspominasz.o terroryzmie wśród najbliższych ludzi...
  • Odpowiedz
@ciemnienie: u nas młody jak skończył trochę ponad rok to poszedł do swojego łóżka w swoim pokoju. Od tego czasu śpi sobie sam od 20 do 24-3;00 a potem przychodzi do nas. Ostatnio przylazl o 4:30, aż źle mi się spało, bo tak późno przyszedł :D mam nadzieję, że jeszcze trochę z nami pospi :)
  • Odpowiedz
Trochę masz dziwne postrzeganie stosunków w rodzinie jeśli wspominasz.o terroryzmie wśród najbliższych ludzi...


@CudMalina: to nie jest dziwne, jak Ci po roku spania razem dziecko zaczyna wrzeszczeć za każdym razem, jak próbujesz nauczyć je spać na swoim...
  • Odpowiedz