Wpis z mikrobloga

@sprawca_komfortu:

> Minimizer for YouTube

> Zawiera reklamy·Umożliwia zakupy w aplikacji


xDDD
dwie zupełnie inne aplikacje xD
minimizer pozwala jedynie wysłać filmik do okna, a może ci jeszcze swoje reklamy wyświetlać xD

vanced nie dość że pozwala na to, to jeszcze eliminuje reklamy i wiele więcej...
@Marcinnx: vanced nie feeduje glownej strony i ciagle wyswietla mi sie syf najpopularniejszych youtuberow
vanced wysyła reklamy w powiadomieniach i mnie myli bo mysle, ze sms przyszedl
Minimizer ma jedna reklame przy uruchomieniu i zadnych podczas ogladania
a tu 20 zł czy w rodzinie 7 zł miesięcznie za dobry produkt


@Wildpig: no właśnie niekoniecznie jakiś bardzo dobry produkt. Ja bym za niego nie zapłacił nawet złotówki, mimo iż opłacam netflix, spotify, hbo i prime'a. Dlaczego? Stary YT zawsze słynął z minimalnych reklam, a nawet jak pojawiły się reklamy video, to maksymalnie jedna - dwie na filmik.
W momencie jak zaczęli to guano premium, to dla użytkowników nie-premium odpalili
vanced nie feeduje glownej strony i ciagle wyswietla mi sie syf najpopularniejszych youtuberow

vanced wysyła reklamy w powiadomieniach i mnie myli bo mysle, ze sms przyszedl


@sprawca_komfortu: Pobierz manager ze strony vancedapp.com, bo chyba zainstalowałeś jakieś gówno. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
twierdzą, że aktualne wersje powinny jeszcze trochę czasu podziałać


@Marcinnx: Jak Google ich pozwało, to moga też zacząć banować konta google ludzi korzystających z aplikacji. A to zaboli.

@M4711v2: To nice :/ ja mam premium to nie zauważyłem ze tyle teraz dają, kiedyś były 2 max na film jakoś tak. To pozostaje tym co nie chcą płacić raspberrypi plus pi-hole. I w całym domu będzie bez reklam na czym kolwiek
@MackaCthulhu: wyżej jeden Mirek wklejał link do apkmirror, ale nie wiem czy to jest oficjalna wersja..
jak samego vanced_manager.apk pobierzesz, to może być ciężko..
no i po wyłączeniu serwerów może być problem z logowaniem na konto, ale tego na stówę nie wiem..