Wpis z mikrobloga

Slyszeliscie o smiertelnym pobiciu chlopaka 16 letniego przez jego 4 rowiesnikow w Zamosciu. W zajsciu bralo udzial 3 chlopakow i jedna dziewczyna. Jaki byl powod tego, ze typek zostal przez nich skatowany? Otoz:

Jeżeli chodzi o powód ataku na 16-letniego Eryka, śledczy wskazują na rzekome rozpowszechnianie przez niego pomówień wobec jednej z zatrzymanych osób. Jak ustaliliśmy, mowa tu o nastolatce, które była świadkiem podbicia. W jej przypadku po przesłuchaniu została ona zwolniona.

Czyli Juleczka miala konflikt z jakims chlopakiem wiec wyreczyla sie 3 kukoldami, ktorzy teraz za to beknal i temu ktory zadal smiertelny cios grozi 25 lat wiezienia a reszta dostanie tez wyroki pewnie kilku lat pierdla za udzial w bojce. Oni juz wszyscy siedza za kratami a Juleczka poniesie za to jakies konsekwencje? Oczywiscie, ze nie. Juz zostala zwolniona do domciu i ewentualnie dostanie zawiasy albo jakiegos kuratora. Odyebala typa w bialych rekawiczkach za pomoca swoich przydupasow i nic jej sie nie stanie w Polsce krainie bezkarnosci kobiet. Jakie to typowe ( ͡º ͜ʖ͡º)
Link do artykulu: https://www.lublin112.pl/nie-pobicie-a-zabojstwo16-latek-zmarl-od-silnego-kopniecia-w-glowe-trzy-osoby-z-zarzutami/?fbclid=IwAR2U33Z01EiZMNi2_qnwT2TLcCu2M3pLt7Ef34KwIWQvDRXYt6ClWwPdNt4
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #mokebe #szarpankizzyciem
Pobierz
źródło: Screenshot 2023-03-02 17-42-00
  • 100
@JulianGangol: Jak poczytałem o tej sprawie i przeczytałem że wśród nich była nastolatka to też zaczałem się zastanawiać czy nie maczała w tym palców, bo były już takie przypadki.

Swoją drogą za moich czasów i wieku nastoletniego nie było czegoś takiego, żeby ktoś kogoś pobił bo dziewczyna coś powiedziała. W zasadzie to dziewczyny same wyskakiwały z łapami i kogoś #!$%@?ły jak coś im nie pasowało, a nie wyręczały się chłopakami.

Tylko
Juz zostala zwolniona do domciu i ewentualnie dostanie zawiasy albo jakiegos kuratora.


@JulianGangol: To tylko niczym nie poparta twoja opinia. To, że się zwalnia osobę do domu nie oznacza automatycznie, że nie poniesie żadnych konsekwencji albo będą niskie.

wyreczyla sie 3 kukoldami, ktorzy teraz za to beknal i temu ktory zadal smiertelny cios grozi 25 lat wiezienia


I bardzo dobrze. Aczkolwiek 17 latek nie dostanie maksa. Będzie miał odpowiednio obniżony wyrok