Wpis z mikrobloga

@adder23: W srtykule z Młodego Jurysty, który zacytowałeś, kilka akapitów niżej znajdziesz podsumowanie. Proponuje z nim również się zapoznać

Prawna regulacja opisanego zagadnienia, w tym zarówno podstawy prawne zakazuparkowania oraz o kompetencje służb i instrumenty ochrony - jest zbyt rozproszona. Brakuje jasnych przepisów umożliwiających egzekwowanie analizowanych zakazów podmiotom uprawnionym – właścicielom i odpowiednim służbom. Ramy dopuszczalnych ograniczeń prawa własności wyznacza art. 64 ust. 3 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z 2.4.1997 r. 29
  • Odpowiedz
@BrockLanders: ale chrzanisz, ja mam fajną pracę, ale musiałem się przeprowadzić i teraz dojeżdżam 35 km. Autostradą w większości - jadę 20 minut. Żeby nie jezdzic codziennie, pracuję hybrydowo. Nie uważam, żeby to był błąd...
  • Odpowiedz
@Arctic_Slav: po pierwsze, grzeczniej.

Nie oczekuję, żeby wykopek uznał, choćby sam przed sobą, że popełnił błąd. No i skoro pracujesz hybrydowo, to oczywiste, że nie dotyczy cię ten wątek w takim samym stopniu, jak dojeżdżających do pracy codziennie.Ja mogę tylko pogratulować i życzyć podwyżek pensji, żeby na wachę i auto wystarczyło.
  • Odpowiedz