Wpis z mikrobloga

@snorli12: cóż, w zasadzie i tak na gazie jest taniej niż na benzynie. ja np jeździłem na benzynie przez 10 lat od 08r do 18r w którym było powyżej piątki, i 100km wychodziło mnie jakieś 52zł.

Kupiłem auto z gazem, cena była taka że za ten sam dystans płaciłem 24zł, teraz ostatnie tankowanie mam za 2.47zł, to wyjdzie jakieś 27zł, najdrożej płaciłem 3.42zł to wychodziło 37-40zł to już drogo ale wraz
@snorli12: cóż, w zasadzie i tak na gazie jest taniej niż na benzynie. ja np jeździłem na benzynie przez 10 lat od 08r do 18r w którym było powyżej piątki, i 100km wychodziło mnie jakieś 52zł.


Kupiłem auto z gazem, cena była taka że za ten sam dystans płaciłem 24zł, teraz ostatnie tankowanie mam za 2.47zł, to wyjdzie jakieś 27zł, najdrożej płaciłem 3.42zł to wychodziło 37-40zł to już drogo ale wraz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kaaban: większości parkingów podziemnych, jeżeli już, o ile gdziekolwiek to egzekwują. Dodatkowe przeglądy instalacji LPG polegają na wymianie dwóch filtrów za 20zł. Chyba że mówisz o przeglądzie na SKP przy badaniach technicznych, to on polega na tym że płacisz więcej za to że sprawdzą Ci numery na butli od LPG i datę homologacji w dokumentach. A dostępność LPG w Polsce jest naprawdę dobra, jeżdżąc po kraju nigdy nie miałem problemów, a
@snorli12: Oj przestań, na głównej jest ciepła historia człowieka który pamięta lata 80-90. Napisał żeby nie marudzić że w Polsce jest #!$%@? z grzybnią z patatajem, bo nie mamy wojny. Bo najważniejsze jest żeby wojny nie było bo pieniądze raz są a raz niema, wtedy była bieda, a teraz biedy nie ma.
Mam nadzieje że wyrażam się jasno? XD