Wpis z mikrobloga

@qwarqq: najlesze byloby zamkniecie calej europejskiej stery powietrznej. Niech se na wakacje lataja do chin.

Wydalenie wszystkich rosjan z europy. Politykow, sportowcow itp. Jak ich kraj nie akceptuje zasad cywilizowanego swiata to jedzcie se do chin.

I bez bajeczek typu "ale sportowcy nie chca wojny" Ukraincy tez nie. Posiedzicie troche w domu to moze przekonacie swojego kutina (i tych zwyklych rozjan ktorzy sa mu wierni-a nie oszukujmy sie ze ich nie
@gorzki99: Może od razu obozy jak USA dla Japończyków podczas IIWŚ? Nawet w samej Rosji jakie ogromne protesty antywojenne, a Ty chcesz Rosjan, którzy się cywilizowali poza Rosją odsyłać. A potem zdziwienie będzie, że zaczną Putina popierać. Czy to przez strach co ich tam może czekać czy przez żal do zachodu.
Może od razu obozy jak USA dla Japończyków podczas IIWŚ? Nawet w samej Rosji jakie ogromne protesty antywojenne, a Ty chcesz Rosjan, którzy się cywilizowali poza Rosją odsyłać. A potem zdziwienie będzie, że zaczną Putina popierać. Czy to przez strach co ich tam może czekać czy przez żal do zachodu.


@DanteTooMayCry: A kto mowi o obozach? Ja mowie o odeslaniu ich do domu.

I ja chce przede wszystkim oodeslac urzednikow, przedstawiciali
@gorzki99:

A kto mowi o obozach? Ja mowie o odeslaniu ich do domu.


Rozumiesz stwierdzenie "może od razu"?

I ja chce przede wszystkim oodeslac urzednikow, przedstawiciali wladz itp. ALe racja - rowniez tez sportowcow itp. Kazdego kto wystepuje w imieniu rosji.


Napisałeś wprost - "wydalanie wszystkich Rosjan z Europy".
@DanteTooMayCry: Nak i napisalem tez " owszem mowi ze jest rosjaninem ale nie idzie w kierunku rosji to mozna sie zastanowic."

We wpisie na necie mam precyzowac:
-saszke z uk nie
-ambasadorw tak
-misze z DE nie
-sportowcow przyjezdzajacych na jakis turniej tak
......

Mogloby miejsca i czasu braknac.

Szkoda ze nie zrozumiales.

Mamy wojne a na wojnie sa ofiary. Wojne spowodowana przez rosje

Chlipasz za rosjanami ktorych chce wyslac do
@gorzki99:

Nak i napisalem tez " owszem mowi ze jest rosjaninem ale nie idzie w kierunku rosji to mozna sie zastanowic."


Typie. Nie pogrążaj się. Napisałeś to dopiero po moim komentarzu.

Mamy wojne a na wojnie sa ofiary. Wojne spowodowana przez rosje


Chlipasz za rosjanami ktorych chce wyslac do domu bo to niewinne ofiary. Powiedz to w twarz ukraincom.


Znasz powiedzenie "Osoby nieznające historii, są skazane na jej powtarzanie" (jej błędów)?
@DanteTooMayCry: I to ja sie pograzam? Fajnie ze czytasz doslownie, szkoda ze nie rozumiesz co czytasz.

Skoro napisalem wszystkich to sobie pewno tez wbiles do glowy ze 2 mieieczne dziecko z jakiegos sierocinca w UK ktore jest sierota a mialo rosyjskich rodzicow (czyli jest rosjaninem) tez.
Serio?

I dlatego staralem Ci sie wytlumaczyc bo ciezko Ci idzie. Doslowne czytanie jest czasem fajne.

NIe za bardzo wiem o co chodzi z tymi
@gorzki99:

I to ja sie pograzam? Fajnie ze czytasz doslownie, szkoda ze nie rozumiesz co czytasz.


Skoro napisalem wszystkich to sobie pewno tez wbiles do glowy ze 2 mieieczne dziecko z jakiegos sierocinca w UK ktore jest sierota a mialo rosyjskich rodzicow (czyli jest rosjaninem) tez.

Serio?


Tak. Ty się pogrążasz. A jak mam czytać? Nie rozumiesz znaczenia słów, których używasz? Mam się zastanawiać czy użyłeś słowa zgodnie z jego znaczeniem
@DanteTooMayCry: Pomimo zlego poczatku jakostam podajesz argumenty. Moze sie uda jeszcze podyskutowac.

Pzypominam ze dyskusja to nie "przekonanie drugiej strony do swojego zadania a pokazanie swoich argumentow i dyskutowanie nad nimi"

Zrzeczenie obywatelstwa oznacza, że już kompletnie przestają mieć wpływ na Rosję. Baaa, mało tego, to sprawia automatycznie, że Putin ma jeden problem z głowy mniej. Taki nie za mądry ten pomysł, proputinowski. Ale nie dziwię się, bo nie potrafisz przewidzieć
@gorzki99:

Generalnie totalnie zaciemniasz obraz sytuacji. Ja skomentowałem jedną głupotę, którą napisałeś, a Tu już taki offtop robisz od tego wątku, że głowa mała. Dlatego skomentuje tylko bezpośrednio to co tyczy się wątku i na co bezpośrednio odpowiadasz. I tak już przesada co się w tym wątku zrobiło i jak się rozrósł.

tylko po co te wycieczki i emocje?


To nie są wycieczki. Od początku podajesz jakieś propozycje, ale są one