Wpis z mikrobloga

@Akinori456: możesz to pragnienie przykrywać obowiązkami, pracą, zajmującym hobby, rozrywką, nałogami, czasami nawet skutecznie. Jeśli jednak nie masz osobowości pustelniczej, lepiej się naszykuj, że to zawsze będzie wracać z różną siłą. Nawet jeśli się pogodzisz w przyszłości z samotnością, wciąż pozostaje tęsknota za czymś niebyłym, bądź już minionym. Nie da się tego prosto wyplenić, o ile w ogóle.
to zacznie nienawidzić kobiet i problem rozwiązany xD


@choochoomotherfucker: jesteś pewna, że wtedy mu przejdzie?
był tu taki weterynarz co dodawał wpisy typu 'wszystkie różowe to #!$%@?' naprzemiennie z narzekaniem, że żadna go nie chce a chce aby go przytuliła jakaś.

to chyba nie do końca tak działa, popęd pozostaje nadal. Bardziej 'chciałbym związek, ale ze względu na wygórowane wymagania kobiet kobiet nie będzie mi to dane'. pewnie chce się kobiety
tam przekonują, że szare myszki nie istnieją


@choochoomotherfucker: niektórzy tam nieironicznie w nie wierzą, przy czym raczej powiedzą, że i one nie dla przegrywa. Ale wiem co masz na myśli oczywiście.

A jak tam posiedzi chwilę, to zacznie nienawidzić kobiet i problem rozwiązany xD


Oj coś mi się wydaje, że nie lubisz tego tagu ;) A tak serio, kto trafił tam z w miarę ugruntowanym światopoglądem, to go raczej nie zmienia.
@10129: Nie no, wiem, widziałam tutaj mnóstwo osób jak on, w jednym wpisie wyzywanie kobiet, a w drugim marzenia o przytulaniu szarej myszki. Bawią mnie te wszystkie absurdy xD

Nie bardzo sobie jestem w stanie wyobrazić jakby to na mnie działało gdybym miał te 19-20 lat.


@lazik_lesny: No właśnie to jest największy problem, pół biedy, gdyby te bzdury krążyły w jednej grupce, ale te wpisy czytają też młode chłopaki i
@choochoomotherfucker: w sumie to chyba pasuje do racjonalizacji jako mechanizmu obronnego.

Rationalization is a defense mechanism that involves explaining an unacceptable behavior or feeling in a rational or logical manner, avoiding the true reasons for the behavior.3

For example, a person who is turned down for a date might rationalize the situation by saying they were not attracted to the other person anyway. A student might blame a poor exam score
te wpisy czytają też młode chłopaki i część pewnie w to wierzy


@choochoomotherfucker: Szczerze? Nie wiem jakby się można przez to przebić nie dotykając argumentu wieku, bo ten wyzwala wśród młodych wiadome reakcje. Nikt nie lubi być "pouczany"; ja to rozumiem, każdy był młody i nie lubił słuchać #!$%@? starego grzyba. Nie wiem jak można wyjaśnić 18-latkowi, który nie miał jeszcze kontaktów z dziewczynami, a uważa przy tym, że wie już