Wpis z mikrobloga

@fiman: zastanawia mnie "fenomen" tej laski xd i tego polskiego nowego rapu który prezentuje ona i ten żabson...
Muzycznie totalne zero. Nawet nie dno. Dno to jest disco polo typu Zenek Martyniuk.
Ona ani nie umie "śpiewać", ani nie ma głosu. Wssystko robi komputer. Ona ma tylko różowe włosy i jara zioło, albo tylko mówi, że jara.
On ani nie umie śpiewać, ani nie ma głosu do tego stopnia, że jedzie
@dominowiak: Kiedyś usłyszałam, że w takiej ,,muzyce” chodzi o to że ,,ważne, że buja hehe”. Także tak, jest to disco polo dla młodzieży xD Z repertuarem tej Pani zapoznałam się bliżej w trakcie dyskotek na obozie sportowym dla dzieci, dla mnie wychowawcy to było XD i trochę przerażenie, bo te dzieciaki chciały żeby im puszczać jeszcze gościa Kiźio czy kogoś takiego xD W każdym razie poziom odbiorcy stał się jasny :
@dominowiak z jakiś tydzień temu byłem się przejść przewietrzyć na pobliskich łąkach. Idąc usłyszałem jak małolaty w krzakach robią sobie koncert i leciała ta piosenka. Wszyscy zajarani śpiewali na głos. Jak zobaczyli że idę to z tekstem że zapraszamy na koncert xd. Powiedziałem tylko przecież wstyd tego słuchać i poszedłem.
Widać że młode pokolenie jest tym gownem całkowicie pochłonięte. I zacząłem się zastanawiać czy już starość że nie potrafię pojąć jak można