Wpis z mikrobloga

to akurat studia tylko przyspieszają, a nie są jedynym źródłem tego „benefitu”


@asunez: #!$%@? typie, bez tego dodatkowy urlop masz dopiero po 8 czy 10 latach pracy zamiast po 2, więc nie #!$%@? że 3 lata studiów nie są tego warte i po prostu posiadania wyższej edukacji xD
  • Odpowiedz
@brakloginuf: dzien dobry, fakture wystawimy w ciagu tygodnia, bedzie widniala na niej kazda motogodzina prowadzacych zajecia oraz zuzyte do tego media.
darmowa edukacja jest dla wszystkich ale nie wszyscy potrafia ja docenic. no bo kiedy pan uzywal wzorow skroconego mnozenia? no nigdy poniewaz zeruje pan na pracy innych.
kwote prosze uiscic zgodnie z data na fakturze a aktualnie zapraszam #!$%@?.
  • Odpowiedz
Która gospodarka posiada więcej miejsc pracy dla wysoko wykształconych ????


@Nie_quatschen: W obu krajach brakuje inżynierów wiodących branż i lekarzy określonych specjalności, a jest mniejszy lub większy nadmiar humanistów.

Moim zdaniem jak ktoś chce studiować informatykę, to ja mu miejsca w sali wykładowej nie będę żałował. Może akurat w tym będzie dobry i nie trzeba będzie rekrutować ludzi z drugiego końca świata do projektu.
  • Odpowiedz
@wykopiwniczanin: #!$%@? typie, ale Ty wiesz że za ukończenie liceum czy zawodówki, a nawet szkoły policealnej też dostajesz lata stażu, które wpływają na to jak szybko dostaniesz większy urlop, wiec nie #!$%@? że studia dają 8 czy 10 lat, bo bez nich po ukończeniu liceum czy zawodówki masz już 4-5 lat stażu nabite, studia dają najwyżej kolejne 4-3 lata, czyli tyle ile mniej więcej faktycznie trwa licencjat/inzynierka. Jakbyś miał wątpliwości
asunez - @wykopiwniczanin: #!$%@? typie, ale Ty wiesz że za ukończenie liceum czy zaw...

źródło: comment_1645373691LPEKV2V4QePMeDscy8M5iR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
#!$%@?, a 26 dni urlopu na etacie się przydaje c’nie


@matetw: xD Kolega chyba pomylil polske z usa. Tu nawet w amazonie dostaje sie umowe o prace, co oznacza 26 dni urlopu. To nie 2015 rok.
  • Odpowiedz
@Nie_quatschen: Nie jestem fanem tego systemu szczerze mówiąc. Osobiście rozwinąłem swój potencjał dopiero na studiach, w drugiej klasie LO miałem poprawkę z maty. Teraz po studiach mogę pochwalić się 4 zagranicznymi uczelniami i trzykrotnym stypendium rektora także jestem najlepszym przykładem, ze niemiecki system zrobiłby ze mnie.. kogos kim niechciałbym być ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@padamczyk jesteś wyjątkiem. Statystycznie taki system eliminuje miernoty. Ty jesteś małym procentem że szkodą dla takich jak ty. Choć nie wiem czy nie można później wrócić i zrobić jakiś poprawek, ale nie będę się wypowiadał bo nie znam bardziej tematu.
  • Odpowiedz