Wpis z mikrobloga

@syn_octave: Zapach ma być #!$%@? męski a nie, pot, krew, wóda, smar i skóra z pasa którym bije się żonę i dzieci.
A nie jakiś tani arab unisex, chociaż araby to akurat biją żony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@syn_octave: miałem dekant. Nawet pod wiater #!$%@?ło napletkiem hej! Bekasy nie wytrzymały. Fetor przepłoszył je z terenów lęgowych. Ryby w Morskim Oku zdechły, a w Czarnym Stawie, zdechły. Miś Gąsiennica obudził się ze snu zimowego i od razu poszedł pod prysznic. Lecz to nie od niego tylko tak #!$%@?ło. Niby smród bełta i gówna ustąpił, przez co woń łoctówy stała się jeszcze bardziej nieznośna.
Jak łatwo się domyślić nie siadł. Nigdy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prodigium: najgorsze ze nie da się tego zmyć ze skóry. Po 3 szorowaniach szarym mydłem zacząłem rozważać czy nie uciąć ręki. Akurat miałem home office i nie dało się wysiedzieć przy komputerze z tym na nadgarstku
@badtorro ej, przecież to jeden z najprzystępniejszych oudów który pachnie oudowo. Słodki oud z szafranem, trochę korzenny ze słodką chmurą. Puściłem dalej dekant bo na co dzień nie chodzę w kandurze ale nie uważam, że to smród. Wąchałem już trochę oudów i ta Lattafa przy nich to popierdółka i słodki przyjemniaczek.
@syn_octave: Bawię się delikatnie z agarem i próbowałem sporo perfumów tego rodzaju, w tym obrzydliwych smrodów jak Raghba i Raghba Wood Intense (Jezus Maria, nie róbcie tego, ostrzegam). Do moich ulubieńców należy Versace Oud Noir (a więc Oud dostosowany do europejskich nosów) i właśnie Oud For Glory. Perfumy od Lataffy są po prostu piękne, palony cukier, lekkie nuty medyczne, szafran, agar. Jak ktoś gdzieś na fragrantice napisał - gdyby miał powstać