Wpis z mikrobloga

Ehh mirki dajcie chociaż ćwierć plusa na pocieszenie - przywiozłem rodzicom 9k pln tak po prostu, na hehe przechowanie. Po godzinie dowiedziałem się że jestem najgorszy, że edukowanie mnie to była strata pieniędzy, że jestem debilem, chamem, że jestem porażką. Dowiedziałem się że gdyby nie ona (matka) to bym nic w życiu nie osiągnął.

Tak szczerze to nie wiem czemu jeszcze noża do swoich żył nie zbliżyłem.( ͡° ʖ̯ ͡°)

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #depresja
  • 30
nawet dla rodziców nie jestem człowiekiem


@smutny_login: nie no, to nie prawda. o zwierzęciu nikt nie mówi 'cham' - to określenie dotyczy zdaje się tylko osoby, wiec jak jesteś chamem to nie możesz być jednocześnie nie-człowiekiem.

po co utrzymujesz kontakt z rodzina jak Cię to krzywdzi psychicznie?
@smutny_login: rodziny się nie wybiera, to kto jest rodziną to tylko i wyłącznie przypadek. Sam fakt pokrewieństwa nic nie znaczy jak CI ludzie są okropni. Osoby spokrewnione się tak samo ocenia jak innych, te same zasady.

jak można ich zostawić? a czy oni by Ciebie nie zostawili jakbyś nie miał kasy? bo tak to wygląda bardziej jakby Twoje zasoby były im potrzebne a nie Ty.

Jak dla mnie to już CIę
@smutny_login: misiek, poczytaj komentarze z mojego profilu i bardzo ładnie proszę żebyś się do nich zastosował, bo szkoda życia tracić na takie relacje, jeszcze cię dużo dobrego czeka tylko sam musisz pierwszy krok zrobić ku wolności :) jesteś wspaniałym człowiekiem, o dobrym sercu i pięknej duszy, tylko jak społeczeństwo na ciebie nasrało to możesz tego nie widzieć. Trzeba więc dać się wyczyścić i przywrócić sobie dawno zapomniany blask.
@smutny_login: nie wiem czy to bait, ale szczerze to masz strasznie słabe nerwy, takich ludzi się wpuszcza jednym uchem i wypuszcza drugim i robi swoje :) teoretycznie możesz też im powiedzieć żeby nie traktowali ciebie jak śmiecia bo zachowują się jak niewychowane szczeniactwo, ale zapewne dojdzie do awantury
nawet dla rodziców nie jestem człowiekiem (,)


@smutny_login: raczej tylko dlatego że oni nie potrafią zachowywać się odpowiednio w roli rodzica jest to "nawet". Po takich ich słowach utrzymywanie z nimi kontaktu to czysta autodestrukcja. Znajdź normalnych ludzi i się z nimi trzymaj, a do rodziców wróć na konfrontację jak będziesz miał do tego przygotowanie i nastrój i wtedy można co najwyżej próbować budować relację