Wpis z mikrobloga

#tenis Dogadali się panowie. Mówię o finale turnieju w Montpellier Bublik - Zverev. To win in 2 sets. To grubo wygląda na podłożenie.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r4faello: serio myślisz, że topka tenisa, goście którzy zarabiają masę pieniędzy będą ustawiać mecz i ryzykować tym, że zostaną wykluczeni z touru? XD
  • Odpowiedz
@minkor: tak. jeśli jest to dobrze zorganizowane to czemu nie? szanse na wtope żadne. Tak. Pieniądze nie są żadne. Nie mam szklanej kuli jak Sławek Mentzen ale tak uważam.
  • Odpowiedz
@r4faello: jprdl xD zverev do konca kariery zarobi pewnie ze 100mln$ i wedlug ciebie zaryzykowalby dla 50-100k eur podlozenie sie? (Przypominam 100k$ jest za pierwsza runde szlema). Gdzie wy macie ludzie mozgi
  • Odpowiedz
"wedlug ciebie zaryzykowalby dla 50-100k eur podlozenie sie?"

@kolestyp: nadal mnie nie przekonujesz. jesteś jak błogie dziecko w kisielu, takich rzeczy nie ma mowisz? Są imho raczej dla 10 - 20mln nie 50k jak sądzisz. Co ty myślisz, że wszystko jest takie proste? Gdzie ty masz głowę?
  • Odpowiedz
@r4faello: pajacem to ty jestes, przegrales pewnie swoje 5zl kieszenkowego od mamusi na stsie i p1erdolisz teraz jakies glupoty tutaj. Pytalem sie debilu, co by z tego miala osoba ktora dala 20 milionow euro? Zapewne twoj maly niedorowiziniety mozg mysli, ze mozna ot tak sobie postawic 10 baniek po kursie @4,5 i nikt sie nie zorientuje. Ten mecz bylby oflagowany u bukow juz jakby sie postawilo kilkaset tys
  • Odpowiedz