Wpis z mikrobloga

@Nihad_Kantic: To co mówisz nazywa się slap-house, czyli najgorszy podgatunek elektroniki i jak tylko słyszę to zbiera mnie na wymioty.
Myślałem, że moda potrwa rok a tu już 4 lata zleciało i dalej to katują a nawet jeszcze bardziej intensywnie bo w zeszłym roku remixowali co popadnie i aby to był jakiś stary klasyk bo i tak ciemny lud to kupi xD

To jest naturalny cykl radiówek, że wałkują każdy gówniany
@Masuj: po prostu ty sie zestarzałeś i to, co tobie wydaje się odgrzewaniem kotleta dla innych (młodszych) jest totalnie świeże. Bardziej ogarnięta muzycznie część wyszuka sobie oryginału, będzie kopać dalej i poznawać świat muzyki, tak jak to się dzieje od lat. A że większość poprzestanie na włączaniu tej samej stacji radiowej przez całe życie to też nic nowego.
@Masuj wcześniej było tak samo tylko w radiu tego nie grali.

Swego czasu siedziałem na forum 4clubbers i dosłownie co drugi kawałek wrzucany do elektroniki to był cover lub remix.
@Nihad_Kantic Tak jest ze wszystkim, filmy, muzyka trochę gry komputerowe. Jedynie książki jeszcze się jakoś ostały. Dzisiejsi twórcy albo są impotentami intelektualnymi albo mają narzucone przez księgowych co mają robić bo to się pewniej sprzeda.
@Nihad_Kantic oj zgadzam się, #!$%@? idzie dostać
Jedynie podoba mi się to, że w nowej nutce Dua Lipy śpiewa z nią Elton John dodając refren swojej starej piosenki, takie coś szanuje
@Nihad_Kantic: Akurat ta wersja boney m jest zajebista, gdyby tak wszystkie lekko odświeżali byłoby super. Najgorsze co słyszałem to gangsta paradise śpiewane przez kogoś ala Justin Bieber i do tego bit disco polo