Wpis z mikrobloga

@Nihad_Kantic: Bo akurat jakieś Manieczki 2003 to niby inna historia? Przecież w tych latach też połowa muzyki klubowej to jakieś covery były. Inna sprawa że tamte lubie, ale to juz kwestia gustu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak samo koło 2005-06 był wysyp tych wszystkich pierdzących remixów a'la benny benassi np "san francisco"...

Bardziej mnie triggeruje przerabianie hitów lat '90 / '00 w odwrotną stronę - melodia zostaje,
DJQBC - @NihadKantic: Bo akurat jakieś Manieczki 2003 to niby inna historia? Przecież...
@Nihad_Kantic: Tania produkcja, ustalone technikalia (od strony teorii muzyki) co się najbardziej podoba przeciętnemu słuchaczowi radia - to są główne powody obecnego stanu rzeczy. No i tez większość tych hitów na jedno kopyto to tez gwiazdy jednego sezonu. Tani koszt, duży zysk. Przestańcie słuchać radia to uwierz mi, ze znikną takie hity ;)
@Masuj: Pół biedy, że ktoś robi takie gnioty, ale dziwi mnie że takie gówna osiągają #!$%@? TOP 20 - ludzie REALNIE i świadomie oddają na to głos wyobrażacie sobie? Twórców nie ma co winić bo przy takich amebach muzycznych którym podoba się byle zremasterowane gówno to nawet nie trzeba się męczyć żeby nabijać pitos, ot jest popyt jest podaż. Gówno się podoba gówno będzie serwowane xd
@Nihad_Kantic i ten uczuć jak już słuchasz tego radia, nie wiem, w samochodzie, zaczynasz po jednej nutce rozpoznawać piosenkę, aż chce ci się śpiewać bo ją bardzo lubisz i nagle cyk, #!$%@? remix, miłe wspomnienia z piosenką znikają i wolisz jechać w ciszy niż słuchać tego gówna ( ͡° ʖ̯ ͡°)