Wpis z mikrobloga

Mircy co byście zrobili na moim miejscu? Za 2 miesiące mam wesele. Ja nie pije, mój tata tez nie (mamy problem z alko). Różowa popija tylko wino. Także robimy wesele bez procentów. Ja się uparłem żeby pisać o tym na zaproszeniach, różowa liczy na dużo gości i nie cbce dawać znać o braku alko.
#alkoholizm
#wesele
  • 291
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CwanyLis93: Słaby pomysł. Jak już się zdecydowaliście, to napiszcie ze wesele bez alko, niech ludzie nie tracą czasu ewentualnie zaplanują zabawę 2-3h lub się zaopatrzą we własnym zakresie. Jeśli nie żyjecie w sekcie, to pewnie ponad połowa gości będzie liczyła może nie na najebke, ale przynajmniej coś co pozwoli im się wyluzować. Taki kraj.
  • Odpowiedz
@CwanyLis93: na wesele bez alkoholu ludzie maja po bagażnikach rozlokowane trunki i często wychodzą na podwórko.
Lepiej już zrobić z alkoholem i po prostu nie pić jak się nie umi pić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak boisz się, że nie wytrzymasz teraz, to na pewno i tak wydarzy się to w innym momencie życia, a wtedy zamiast być (ewentualnie) #!$%@? na weselu żona będzie miała za męża alkusa, który nie potrafi się opanować NAWET na WŁASNYM weselu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CwanyLis93: Nie pisać. Przecież też nie piszesz co za zadania czy jaka muzyka będzie. Oni przychodzą dla ciebie a nie się #!$%@?ć.

Oczywiście, to szybko bez alko zmieni się w stypę. Większość rodzin w całości widzi się na weselach czy pogrzebach więc mała szansa by się zgrali bez %.

Nie rozumiem czemu to, że ty nie chcesz pić ogranicza cię w tym by w ogóle alkoholu dla innych nie było?
  • Odpowiedz
  • 2
@CwanyLis93 a wege nie jesteś? Jeśli tak i mięso wyjeb. A może ziemniaków nie lubisz? To bym też nie dawał xD. Byłem kiedyś na weselu bez alko, o 22 już był koniec imprezy, rozmowy się nie kleily
  • Odpowiedz