Wpis z mikrobloga

Mircy co byście zrobili na moim miejscu? Za 2 miesiące mam wesele. Ja nie pije, mój tata tez nie (mamy problem z alko). Różowa popija tylko wino. Także robimy wesele bez procentów. Ja się uparłem żeby pisać o tym na zaproszeniach, różowa liczy na dużo gości i nie cbce dawać znać o braku alko.
#alkoholizm
#wesele
  • 291
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CwanyLis93: opowiem ci taką historie. ku przestrodze. wiele lat temu w pracy, postanowione zostało, że doroczna wigilia firmowa odbędzie się bez alko. na stole karp, 12 potraw, kompot z suszu i kolędy z głośnika. takiej rzeźni jaka się wtedy odbyła nie było przez 15 lat w firmie - ani przed, ani po tej wigilii. wszyscy pili potajemnie przed wszystkimi - i skończyło się tańcami na stole przy 'lulajże jezuniu' i
  • Odpowiedz
@CwanyLis93: Ja bym napisała na zaproszeniach. Lepiej dać wcześniej znać. Ale musisz się liczyć z tym, że albo ktoś przyniesie, albo poleci do sklepu kupić, i tak będzie a-----l na weselu.
Jak to ująć? Impreza bezalkoholowa.
  • Odpowiedz
Tak jak napisali poprzednicy. Sam napisałeś, że masz problem. Ja jakoś się nie narabalem na swoim. Mimo że latałem po wszystkich stolikach z flaszką. Wystarczy po ćwiartce małego kielicha. A jeśli nie dasz alko, to sami sobie przyniosą, odliczając od prezentu. Możesz chodzić z własną butelka z czystą wodą i polewać żonie, a Ona Tobie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CwanyLis93: byłem na jednym weselu bez procentów, prawie połowa gości sumarycznie wychodziła golnąć coś nad Dunajca. Było czuć sporą różnicę w zabawie, aczkolwiek brak alkoholu rekompensowano ogromem żarcia (co przyspieszyło moje wykończenie).
Peem tak - to impreza dla dorosłych ludzi. Kto nie potrafi wysiedzieć bez alkoholu i wie o tym, przychodzić nie musi. Aczkolwiek ukrywanie tego w tajemnicy do samego końca uważam za c-----e.
A z drugiej strony, kto dorosły
  • Odpowiedz
@CwanyLis93: paradoksalnie jak napiszesz na zaproszeniach, że wesele bez alko, to on i tak będzie - cichcem, a jak nie uprzedzicie o tym wcześniej, to faktycznie będzie bez.
Także jak ci zależy na bezalkoholowym to różowa ma rację
  • Odpowiedz
  • 2
tylko szczerze różowej szkods bo kopert bedzie mniej


@CwanyLis93 XDDDDDDD

Weźcie nie róbcie wesela wcale, tylko o tym nie wspominajcie - zbierzecie koperty pod kościołem i wyślecie gości do losowej karczmy, a zanim się kapną, że ich wydymaliście to pieniążki już będą wydane na nowego OLED-a 85" albo 12-letnią klasę premium XD

Wybacz, ale to nie jest mentalność kogoś, kto "źle nie zarabia". To jest mentalność biedaka, który robi wesele na
  • Odpowiedz
Ja się uparłem żeby pisać o tym na zaproszeniach, różowa liczy na dużo gości i nie cbce dawać znać o braku alko.


@CwanyLis93: to wybór między mniejszą frekwencją i wnoszeniem swojego alko a większą frekwencją i dokupywaniem swojego alko w trakcie.
  • Odpowiedz
Poinformujcie gości. Według mnie to jest fair. Niemniej jednak przykro mi się czyta ból d--y wykopkow, którzy nie wytrzymają imprezy bez wódy. Na serio w waszym życiu gwarancja dobrej zabawy jest a-----l?
  • Odpowiedz