Wpis z mikrobloga

Mircy co byście zrobili na moim miejscu? Za 2 miesiące mam wesele. Ja nie pije, mój tata tez nie (mamy problem z alko). Różowa popija tylko wino. Także robimy wesele bez procentów. Ja się uparłem żeby pisać o tym na zaproszeniach, różowa liczy na dużo gości i nie cbce dawać znać o braku alko.
#alkoholizm
#wesele
  • 291
  • Odpowiedz
różowa liczy na dużo gości i nie chce dawać znać o braku alko


@CwanyLis93: #!$%@? zajebiste podejście różowej. Jeszcze napiszcie że będą kucki rozdawane to więcej osób przyjdzie, a zanim wyjdzie prawda na jaw to i tak koperty będą przekazane xD

Jak ktoś będzie chciał przyjść to brak alko go nie zniechęci. Jak ktoś zrezygnuje z wesela bo nie będzie najebki to #!$%@? mu w dupę, lepiej Wam bez niego.
  • Odpowiedz
@CwanyLis93: lepiej zmniejszyć fun gościom niż #!$%@?ć sobie relację z żoną upijając się na własnym weselu. Wg mnie dobrze robicie.
Napisałbym coś w stylu "Ze względu na problemy rodzinne zdecydowaliśmy się zrezygnować z alkoholu na przyjęciu weselnym. Mamy jednak nadzieję, że ta zmiana nie zmniejszy Waszej radości z uczestnictwa w tym wydarzeniu."
  • Odpowiedz
@CwanyLis93: Zdecydowanie napisać na zaproszeniach, bo ludzie też się odpowiednio nastawiają, nic nie planują na drugi dzień gdyby był kac, albo zamawiają znajomego do odwózki który niepotrzebnie zarywa noc. Więc wypada napisać. I się nie przejmować bo jeśli ktoś z tego powodu nie przyjdzie, a pewnie trochę takich będzie, to znaczy że chciał jedynie popitkę, a nie dla Was.

To szybko wesele sie skonczy cos czuje ludzie przed 22 beda sie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
@CwanyLis93: czekaj #!$%@? jestem debilem i nie umiem czytać - dopiero teraz doczytałem, że macie problem z alko. Przepraszam. To wszystko zmienia. Uzależnienie to już nie jest jakieś "widzimisie" nad którym można panować, a wasze bezpieczeństwo jest ważniejsze jednak niż komfort gości.

Ja bym najprawdopodobniej nie pisał na zaproszeniach tylko wspomniał przy zapraszaniu, ale jak nie zamierzasz dzwonić/jeździć to uczciwie będzie napisać.
  • Odpowiedz