Wpis z mikrobloga

Mircy co byście zrobili na moim miejscu? Za 2 miesiące mam wesele. Ja nie pije, mój tata tez nie (mamy problem z alko). Różowa popija tylko wino. Także robimy wesele bez procentów. Ja się uparłem żeby pisać o tym na zaproszeniach, różowa liczy na dużo gości i nie cbce dawać znać o braku alko.
#alkoholizm
#wesele
  • 291
  • Odpowiedz
Ja się uparłem żeby pisać o tym na zaproszeniach,


Uczciwość i szacunek dla gości.

różowa liczy na dużo gości i nie cbce dawać znać o braku alko.


Jprdl. To zarzutka? Ej, masz jeszcze czas przemyśleć plany życiowe

@CwanyLis93:
  • Odpowiedz
@CwanyLis93: dwa rozwiązania, jak zrobicie inaczej to gardzę xD

1) jasno napisać na zaproszeniu

IMPREZA.BEZALKOHOLOWA

2) nie robić debila z siebie i ojca, normalnie kupić wódkę, zapłacić barmana, niech się ludzie bawią na weselu przy alkoholu, a wy się jebnijcie w głowę, jeśli nie potraficie 12h wytrzymać bez picia, mając go przed oczyma na pokusę. Nie tłumacz się problemem alko, bo mam w otoczeniu takie osoby i normalnie imprezy się z
  • Odpowiedz
@CwanyLis93: To wasza impreza, więc macie prawo ustalać reguły. Ale też gości należy traktować z szacunkiem, a jako że na 99% imprez alkohol jest, to w dobrym tonie byłoby napomknąć, że tutaj go nie będzie. Nie powinniście z premedytacją zatajać tego faktu.
  • Odpowiedz
@CwanyLis93 Moim zdaniem najlepszym wyjściem będzie ograniczenie alkoholu. Tzn. nie dawać wody na stół tylko jakiegoś barmana który będzie robił drinki ewentualnie lał piwo. Goście będą zadowoleni a was kisić za bardzo nie będzie.
  • Odpowiedz
@CwanyLis93: tu w ogóle nie ma tematu. Jeśli Ty masz problem z alkoholem, to na twoim weselu nie powinno go być.
A jeśli alkoholu nie ma na weselu, to powinno to się znaleźć na zaproszeniu.

Wesela bezalkoholowe są inne, zazwyczaj gorsze, ale trudno. Niektórzy robią wesele w restauracji na 20 osób i też jest dobrze.
  • Odpowiedz
Ja się uparłem żeby pisać o tym na zaproszeniach, różowa liczy na dużo gości i nie cbce dawać znać o braku alko.


@CwanyLis93: W Polsce wesela są, normalnie, z alkoholem, więc jak robisz wesele bez procentów, to powinieneś dać znać ludziom wcześniej, więc albo piszesz na zaproszeniu, albo mówisz wprost w momencie dawania zaproszenia.

tylko szczerze różowej szkods bo kopert bedzie mniej

To to już jest żałosne z jej strony. Wesele
  • Odpowiedz
@CwanyLis93: Kolego, niestety wesele się nie uda, nie ma szans - pijak żaden ego nie zrozumie. połowa nie przyjdzie, połowa będzie walić wódę na parkingu.

Jeśli duże wesele jest dla Was ważne - musi być z alko.

Jeśli ma być zgodnie z Waszymi zasadami - będzie małe i dla wybranych.

PS Gdyby zabrakło Wam gosći polecamy się serdecznie.
  • Odpowiedz