Wpis z mikrobloga

@tbhilt: konserwatywna, szara myszka z tytułem doktora, mająca dwójkę dzieci zamienia się w hipergamiczną bestię i zdradza męża z lepszym genetycznie samcem. Nowe, nieznałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tbhilt: przy takich wpisach właśnie wychodzi ta tutejsza mizoginia. Obwinić można tak samo, a może i bardziej kolesia, który zdradził swoją żonę i to z żoną PRZYJACIELA, U KTÓREGO BYŁ ŚWIADKIEM NA ŚLUBIE. Ale przeglądając wykop mozna by odnieść wrażenie, że winna jest tylko p0lka, bo przecież to kobieta powinna być tą cnotliwą, a facet jak jest okazja to wiadomo że skorzysta, bo he he jak suka nie da to pies
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@tbhilt: trzeba być nieźle #!$%@? żeby w sytuacji dokładnie symetrycznej gdzie facet i laska zrobili dokładnie to samo #!$%@? się tylko do laski i jeszcze ekstrapolować to na wszystkie kobiety.
Przegryw to jednak najgorszy rodzaj podludzia. Więcej mam szacunku do tej hipokrytki niż do was ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ebismolarek: lepsza zdrada niż bycie internetową #!$%@?ą.

Nikt nie zabrania krytyki, sam mam bekę z tych świętojebliwych idiotów. Tyle, że OP nie krytykował jej tylko generalnie kobiety podając ją za przykład w sytuacji w której jest identyczny przykład faceta w tej samej historii. To trzeba na prawdę być przegrywem żeby mu nawet do głowy nie przyszło, że się kompromituje.
  • Odpowiedz