Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 24
218 164,42 - 50,01 = 218 114,41

Bieg testowy. Taki krosik na regen/spokojnym tętnie.

Ogólnie jest dobrze. Mało wypiłem, ale żele działają i nie powodują sensacji żołądkowych, a głównie to chciałem przetestować.
Od lata nie biegałem takich dystansów, ale w tym roku wprowadzam w plan minimum jedno ultra w każdym miesiącu.
Tętno bardzo spokojne i gdyby nie wiatr, byłaby płaska linia z lekkim wzniosem na wykresie.
W trakcie tylko dwie minutowe przerwy na 'jedynkę' i 5 minut na kupienie i przelanie wody do plecaka. Łącznie niecałe 8 minut odpoczynku.

Pizgało jak jasny (w tym miejscu wstaw najbrzydsze słowo jakie znasz), porywy do 80 km/h. Ostatnia godzina, to prawie urwana głowa i wmordewind. Dziwne, że nie spadło mi żadne drzewo na głowę, bo tych połamanych było dzisiaj dużo i wcale nie były małe, więc miałem co przeskakiwać. Jedynie gałąź spadła dwa metry przede mną ( )
Raz mnie wiatr prawie przewrócił, bo trasa skręcała 90 stopni w lewo i zaskoczył mnie boczny podcinający nogi, ale ustałem XDDD

Miłego i #proszeniebycgrubym

#sztafeta #ruszdupe #bieganie

Skrypt | Statystyki
Pobierz dietyloamoniowy - 218 164,42 - 50,01 = 218 114,41

Bieg testowy. Taki krosik na reg...
źródło: comment_1643567224N8xHPli3PJVoLvlWYNhuYF.jpg
  • 7
@nastycanasta: Według progu. Jedyny mankament, że są to wyliczenia Garmina i mimo, że z biegu po torze, jest lekki niesmak z tego powodu, bo mam świadomość, że mogą (choć nie muszą) być to wyliczenia dalekie od prawdy. Tak czy siak biegam tak i raczej jest okej, bo w każdej strefie męczę się tak jak powinienem.
Najpóźniej w kwietniu pójdę jednak na testy wydolnościowe i będę miał strefy ustawione dokładnie.

Co do
@dietyloamoniowy
Tak, u mnie to samo, dlatego dopytałem ( ͡º ͜ʖ͡º) co ciekawe mój stary 310xt jak wyznaczał strefy na tętno rezerwy (nie umiał policzyć progu) to było dobrze.
Testów raczej nie będę robił, bo na moim poziomie amatorskości to nie ma sensu, ale też patrzę po tym, że męczę się jak powinienem z zastrzeżeniem że ostatnio wchodziłem w 5HR trochę za łatwo i chciałem się upewnić...
@nastycanasta: Chcę test z ciekawości. Jak wyliczenia nie będą się diametralnie różniły, to nie będę więcej robił. Jak będę, to się raz do roku będę tam przechodził. Najbardziej mnie ciekawi jednak realne VO2max :D

ostatnio wchodziłem w 5HR trochę za łatwo i chciałem się upewnić


@nastycanasta: Nie mam pojęcia od czego to zależy. Ja za to ostatnio na próg wchodziłem 4 minuty. Musiałem dosłownie 4 minuty sprintu zrobić i zwalniać