Wpis z mikrobloga

A efekty widać tego w postaci ilości mandatów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Mandarex: co ma wspólnego jedno z drugim?

Bo po prostu mają mega beke z tego xD


@BayzedMan: a czemu nie mają beki z tych co nie weszli albo z lewicy która ma 1% więcej? I co jest śmiesznego w rzetelnym przyznaniu się do słabego wyniku?
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow bo miało być 15%, ból dupy lewaków, wywrocenie stolika i średnia hawajska.
Wyszło jak zawsze i kuce zdziwieni choć koledzy co już wyrośli z korwinizmu ostrzegali by nie ekscytować się sondażami.
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow: nie chce ci psuć światopoglądu, ale kluczowe fragmenty przemówień po wyborach każdej partii lecą tam w kółko. No a to o porażce to akurat adekwatny fragment do takiego czegoś
  • Odpowiedz
  • 1
@KonwersatorZabytkow bo mają ból dupy że PO nie dostało więcej głosów a wcześniej mentzen nie dał się manipulantowi Kraśko i wykazał w ich telewizji na ich antenie w konfrontacji z ich pitbullem że w TVN jest cenzura na konfederację xD

TVP i TVN to to samo tylko w drugą stronę
  • Odpowiedz
Mentzen zezłomował Krasko


@DorianJS: xDDD

Nic głupszego nie przeczytam już dzisiaj, a nawet nie zdążyłem wody na herbatę zagotować xD
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow: Tak w sumie konfederacja wcześniej miała 11 miejsc w sejmie teraz ma 18. Moim zdaniem przy ich programie wyborczym, całej nagonce na nich i tych wszystkich skandalicznych wypowiedziach odnieśli sukces.
  • Odpowiedz
@DorianJS właśnie to jest dobre. Włączyłem sobie tę rozmowę po całym dymie o blamażu Kraśko. I okazuje się, że to prawda - Kraśko ma słabsze momenty w trakcie rozmowy, ale Mentzen jako dobry przyjaciel rewanzuje się i przegrywa nawet z Kraśko XD
  • Odpowiedz
Dlaczego TVN się tak niezdrowo ekscytuje porażką konfederacji?


@KonwersatorZabytkow: nie wiem, ale domyślam się, że to może mieć związek z tym jak konfederacja nie miała nic przeciwko próbie przejęcia TVN-u przez PIS siłą.
  • Odpowiedz